4000 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
4000
Hocam merhaba, benim bütçem de 5000TL ve Custom yapmak ya da almak istiyorum arkadaşa olduğu gibi bana da yardımcı olma şansınız var mıdır?

Hocam iyi akşamlar şimdi size şöyle söyleyeyim bu 1 yıl öncesinin bir videosu ama ihtiyacın olan her şey bu videoda var sana düşen uygun parçaları sipariş edip toplamak bu kadar keyfili günlerin olsun.

Hocam iyi akşamlar şimdi size şöyle söyleyeyim bu 1 yıl öncesinin bir videosu ama ihtiyacın olan her şey bu videoda var sana düşen uygun parçaları sipariş edip toplamak bu kadar keyfili günlerin olsun.

İzleyip illaki yapılır hocam ama deneyim bambaşka bir şey. Bilen birinden fikir almak kendini anlatmak daha iyi olmaz mı?

Hocam merhaba, benim bütçem de 5000TL ve Custom yapmak ya da almak istiyorum arkadaşa olduğu gibi bana da yardımcı olma şansınız var mıdır?
Barebone olarak tavsiyem Alimunyum almanız. Yanında 90 adet Akko yellow switch de yolluyorlarmış baya iyi.

Hocam siz de alabilirsiniz attığım barebone klavyeyi. 500 TL'ye keycaps alsanız toplam 4-4.1K civarı tutuyor.

Barebone olarak tavsiyem alimunyum almanız. Yanında 90 adet Akko yellow Switch de yolluyorlarmış bayağı iyi.

Hocam siz de alabilirsiniz attığım barebone klavyeyi. 500 TL'ye keycaps alsanız toplam 4-4.1k civarı tutuyor.

Hocam işte ses konusu problem benim için. Dediğiniz Switch'in sesi sanki uzun süre kullandığımda başımı çok ağrıtacak gibi geliyor. Sanırım çok fazla yok sesler sevmiyorum. Bahsedilen çoğu klavyeyi bu yüzden beğenemedim. Ses incelemeleri yüzde yüz doğruyu yansıtıyor mu sesi fazla mı veriyor bilmiyorum ama rahatsız ediciydi.

Hocam işte ses konusu problem benim için. Dediğiniz Switch'in sesi sanki uzun süre kullandığımda başımı çok ağrıtacak gibi geliyor. Sanırım çok fazla yok sesler sevmiyorum. Bahsedilen çoğu klavyeyi bu yüzden beğenemedim. Ses incelemeleri yüzde yüz doğruyu yansıtıyor mu sesi fazla mı veriyor bilmiyorum ama rahatsız ediciydi.
Linear switch hocam zaten çok ses istesede çıkaramaz. İsterseniz attığım barebone klavyeyi alıp sessiz switch alın.

O zaman attığım barebone klavyeyi alıp sessiz Switch alın.

Bunların hazır olarak kullanıldığı klavyeler var mı hocam? Bir de bunların performans olarak bir farkları var mı diğerlerinden FPS oyunlar da oynadığım için tepki süresi benim için değerli. Tam fikir sahibi değilim ama magnetic Switch tarzı şeyler falan var ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı