500 TL'ye kablolu kulaklık önerisi

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Hocam şu an kullandığım IPhone'ların kutusundan çıkan kablolu kulaklığın sağ tarafı daha az ses vermeye başladı. Değiştirmek istiyorum. Genelde oyun oynarken kullanılacak ama müzik dinlemek video izlemek gibi amaçları da olacak elbette. Ancak bass ı oyunlarda rahatsız edeceği için patlamalı olmayacak düzeyde olursa daha güzel olur. Kulaklığı hem PC hem de PlayStation için kullanacağım ve bundan ötürü jack girişli olması gerekiyor. Kablosuz olması o fiyat bandındaki kablolu kulaklıklara göre donanım bakımından daha aşağıda yer almasından dolayı istemiyorum. Ayrıca kulak içi ve kulak üstü konusunda ise kulak üstü olanlar birkaç saat sonra kulakta ağrı yapıyor diyorlar, aynısı kulak içi olanların silikonlusu için de söyleniyor. Burada pek bilgim olmadığı için size bırakıyorum. Mikrofonu çok olmasa da önemli. En azından sesimi boğuk ve cızırtılı şekilde aktarmasın. Bu fiyat bandına göre çok fazla isteğim var sanırım fakat daha fazla bütçe ayıramayacağım ve bu kulaklığı bir süre kullanmayı düşünüyorum, hemen bozulmasın. 500 liradan aşağı fiyatlarda F/P ürün söylerseniz daha bile iyi olur.
Önerileriniz için teşekkür ederim sayın Technopat.

Geri
Yukarı