5000 TL Kulaklık önerisi

Bütçe
5000

Bykozmos

Hectopat
Daha fazla  
Razer BlackShark v2.
Logitech G PRO X
Razer Kraken V3 hypersense.
Razer Barracuda X
Logitech G635.
SteelSeries Artics (herhangi bir model önerilere açığım)

Merhaba arkadaşlar, kulaklık alacağım da uzun sürelerde kullanmak için ağırlık olarak oyun ve müzik dinlemek için alacağım. Uzun kullanımlara götürebilecek, ergonomisi gereği kulakta rahatsızlık vermeyip uzun süreler götürebilecek, ses ve mikrofon kalitesi iyi bassları ve müzikteki o sesi güzel ileten bir kulaklık arıyorum. Yukarıdaki modeller arasında kaldım. Steelseris serisinin de çok fazla modeli olduğu için bir türlü karar veremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Logitech G733 öneririm kendim kullanıyorum. Yazılımı olan G HUB'da bayağı başarılı. Rahatlık ve batarya konusunda muhteşem. Müzik için harika denilemez ama bangır bangır dinlemiyorsan gayet yeterli. G735'i de inceleyebilirsin. Ayrıca 5K para harcayacaksan kabloluları direk kafanda ele gitsin.

Son düzenleme:
Logitech G733 öneririm kendim kullanıyorum. Yazılımı olan G HUB'da bayağı başarılı. Rahatlık ve batarya konusunda muhteşem. Müzik için harika denilemez ama bangır bangır dinlemiyorsan gayet yeterli. G735'i de inceleyebilirsin. Ayrıca 5K para harcayacaksan kabloluları direk kafanda ele gitsin.
kablosuzda olabilir olmasına hatta daha iyi olur müzik de baya dinliyorum bassları felan iyi olsa süper olur

Ben şahsen denedim bu kulaklık güzel ama kesinlikle fiyatını hak etmiyor. Mikrofonu Arctis Nova 3 ve G PRO X'e göre aşırı bulanık geliyor. Oyun ses kasma olarak bütün Arctis'ler çok iyi, müzik olarak oyun kulaklığına göre bassları gayet iyi ve sesleri temiz. Ama dediğim gibi hak etmiyor bence.

Ben şahsen denedim bu kulaklık güzel ama kesinlikle fiyatını hak etmiyor. Mikrofonu Arctis Nova 3 ve G PRO X'e göre aşırı bulanık geliyor. Oyun ses kasma olarak bütün Arctis'ler çok iyi, müzik olarak oyun kulaklığına göre bassları gayet iyi ve sesleri temiz. Ama dediğim gibi hak etmiyor bence.

Hocam Razer Kraken V3 hypersense ya da Pro kablosuz versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz titreşimli olmasıda başka bir artı.

Ben de aynı arayış içerisindeyim. Listemde Sony Inzone H7 var ek olarak. Logitech tercih etmeyeceğim.

Nova 7 almak üzereydim ki Technopat Sosyal'de bir moderatörün Steelseries ürünlerini vasat bulduğunu; arızalı-sorunlu olduğunu söyleyince erteledim.

Geri
Yukarı