5000 TL kulaklık önerisi

Hocam bilgisayara bağlanabilen kulak içi kulaklık var mı?

Bağlanabilen derken Wireless olarakmı diyorsunuz öyle bağlanıyor kabloluda bağlanıyor. Benim bahsettiğim ürün kablolu Wireless özelliği yok ama güzel kulaklık tek eksiği mikrofonu yoktu sitede yok gösteriyor mikrofonu, mikrofonu ayrı alırsanız daha güzel olur.

Sakın öyle bir hata yapmayın oyunlar için. Gecikme yaşanacaktır. İlla olacaksa kablolu olanlarına bakın.
Hocam bu dt 770 PC için bir program vs ile mi çalıştırmak gerekiyor ? bende SteelSeries 9X var PC'de kullanıyorum 1 senedir falan berbat bir kulaklık SteelSeries'in mühendisliği yerlerde o yüzden bende arkadaşın tag açtığı fiyat bandında kulaklık arıyorum.

Hocam bu dt 770 PC için bir program vs ile mi çalıştırmak gerekiyor ? bende SteelSeries 9X var PC'de kullanıyorum 1 senedir falan berbat bir kulaklık SteelSeries'in mühendisliği yerlerde o yüzden bende arkadaşın tag açtığı fiyat bandında kulaklık arıyorum.
Kullanmadım hocam DT 770'i. Net bilgi vermem. Verebileceğim tek şey deneyim ve görün olur.

Merhaba arkadaşlar. 5000 TL bütçem var. Ağır olarak Valorant oynuyorum hatta sadece Valorant oynuyorum denebilir. Ses seviyesi yüksek, ses kastırabilir, mikrofonu güzel kablolu bir kulaklık önerisi yapabilir misiniz? Beyaz renk olursa çok sevinirim.
Arctic 7+ bakılabilir, Razer Barracuda/Pro da önerebilirim. Neden kablolu istiyorsunuz?

Arctic 7+ bakılabilir, Razer Barracuda/Pro da önerebilirim. Neden kablolu istiyorsunuz?

Kablosuz SteelSeries Arctis Nova4 aldım. Öneriler için teşekkürler. Sorunuz varsa cevaplarım.

Hocam bu dt 770 PC için bir program vs ile mi çalıştırmak gerekiyor? Bende SteelSeries 9X var PC'de kullanıyorum 1 senedir falan berbat bir kulaklık SteelSeries'in mühendisliği yerlerde o yüzden bende arkadaşın tag açtığı fiyat bandında kulaklık arıyorum.

Benim kulaklığı düşünebilirsin hocam gayet güzel gerek oyun gerek müzik olsun programı ile her şeye uygun hale geliyor.

Geri
Yukarı