Bütçe
5000
Daha gelmedi bugün gelecek haber veririm.

Dostum ses olarak çok fena diyebilirim. Uygulamasından da güzel ayar yaptığında çok sağlam oluyor her konuda. İlk kafama taktığımda acıtıyor gibi gelmişti ama şimdi alıştım ve rahat geliyor. Mikrofonu sanırım kötü ama tam ayar yapamamıştım ardından denememedim bilmiyorum kısacası gayet güzel. Chatmix ayarını PC'de kullanamıyorsun haberın olsun. "kulaklık üzerinden tekerlek açma kapama yeri"
@Praitha teşekkürler hocam mikrofonu da denediğinde yazarsan baya güzel olur logitech g pro x ile bunun arasındayım da. Bir de normal arctis 7 ile bunun farkı tam olarak nedir acaba

@Praitha teşekkürler hocam mikrofonu da denediğinde yazarsan bayağı güzel olur Logitech G PRO X ile bunun arasındayım da. Bir de normal Arctis 7 ile bunun farkı tam olarak nedir acaba?

Logitech Pro X bayağı iyi bir kulaklık ama kablolusu için diyorum bunu, bir de anakartın ses yongası yeterliyse çok kaliteli bir sese sahip.

Logitech Pro X bayağı iyi bir kulaklık ama kablolusu için diyorum bunu, bir de anakartın ses yongası yeterliyse çok kaliteli bir sese sahip.

Kablolusuna bakıyorum kablosuzu biraz pahalı. Laptopum var onda kullanacağım. Arctis 7X+ kafama uymayabilir belki araştırmalarıma göre. Bir de G PRO X'te 2 çeşit ped geliyor. Mikrofon da önemli. Sence hangisi daha iyi G PRO X'e yakınım gibi. Bir de USB ile bağlansa da ses yongası önemli mi oluyor bilmiyorum da. @fasalisso

Kablolusuna bakıyorum kablosuzu biraz pahalı. Laptopum var onda kullanacağım. Arctis 7X+ kafama uymayabilir belki araştırmalarıma göre. Bir de G PRO X'te 2 çeşit ped geliyor. Mikrofon da önemli. Sence hangisi daha iyi G PRO X'e yakınım gibi. Bir de USB ile bağlansa da ses yongası önemli mi oluyor bilmiyorum da. @fasalisso

Logitech Pro X güzel kulaklık mikrofonu iyi diyorlar test etmiştim güzel veriyordu yazılımda sesi ama ben yazılımını kullanmıyorum kulaklığın güzelim sesini bozuyor. Kablosuzunu zaten almayın kablolu alın.

Geri
Yukarı