5000 TL`ye kadar Borsa için telefon önerisi

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Babam Borsa ile uğraşıyor fakat telefonu eskidi bu yüzden yeni bir telefon almak istiyoruz. Şarjı uzun giden (en az 5000 mAh) ve hızlı bir telefon bakıyoruz. İşlemcisi ve RAM'i yüksek, hızlıca işlem yapabileceği kasma donma yaşamayacağı bir telefon önerebilir misiniz? Bütçemiz 4000-5000TL Kara Cuma indirimlerinde alacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Babam borsa ile uğraşıyor fakat telefonu eskidi bu yüzden yeni bir telefon almak istiyoruz. Şarjı uzun giden (en az 5000 mAh) ve hızlı bir telefon bakıyoruz. İşlemcisi ve RAM'i yüksek, hızlıca işlem yapabileceği kasma donma yaşamayacağı bir telefon önerebilir misiniz? Bütçemiz 4000-5000TL Kara Cuma indirimlerinde alacağız.

Hocam Samsung A52s öneririm 4500 mAh ama çok fark etmez en fazla 1 saat fark eder yazılımı iyi. iPhone SE öneririm içerisinde hala dünyanın en güçlü telefon işlemcisi var ve uzun ömürlü fakat tek sıkıntısı bataryası ve ekran çok küçük ama 1 saatte 0'dan 100e kadar şarj edilebiliyor ekranda sıkıntı olmayacaksa bunu öneririm. Ekran ve pil haricinde her şeyde daha üstün iPhone SE.

4500MAH yeterli olur mu bilmiyorum biz 5000MAH veya üzeri olarak düşünmüştük, çok fark eder mi? Ben 5000MAh'lık kullanıyorum bu bile gün sonunu zor getiriyor bazen.

POCO önerir misiniz bu fiyat bandında?

Asla POCO almayın bu beklentiler için hocam. POCO oyun telefonu oyuncu değilseniz üzebilir. A52 kullanıyorum bende alabilirsiniz.

Asla POCO almayın bu beklentiler için hocam. POCO oyun telefonu oyuncu değilseniz üzebilir. A52 kullanıyorum bende alabilirsiniz.
Şarj konusunda ne düşünüyorsunuz sık bakan biri günü kurtarır mı?
M52 ile A52 arasında kaldım hangisini önerirsiniz? aradaki 400TL farka değer mi? M52 Kara Cuma'da 4000TL civarına düşer gibi.

Hangi cihaz o?

Her iki modelin batarya performansları iyi. Tabii daha iyi modeller var elbette.
M20 modelini kullanıyorum günü kurtariyor ama 4500 mAh kurtarır mı bilmiyorum çok sık kullanılacak çünkü git gide batarya performansı da düşecek bu yüzden 4500 mAh yeterli değil sanırım. M52 nasıldır?

M20 modelini kullanıyorum günü kurtariyor ama 4500 mAh kurtarır mı bilmiyorum çok sık kullanılacak çünkü gitgide batarya performansı da düşecek bu yüzden 4500 mAh yeterli değil sanırım. M52 nasıldır?

Her şey mAh değil.
Ekran teknolojisi, işlemci verimliliği, cihazın ısınması vb. gibi etkenler var.

A52 ve A52s modellerinin bu konuda üzeceğini zannetmiyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı