5000 TL`ye kadar Borsa için telefon önerisi

En önemli faktör pil bizim için çünkü sabah 6'dan gece 12'ye kadar sık sık kullanılacak. Özellikle geceleri 2-3 saatlik uzun toplantılar oluyor o yüzden pilin iyi gitmesi gerekiyor. Sanırım A52 alacağız, A52S'nin tam olarak ne gibi bir artısı var almışken iyisini alalım.

A52s daha iyi ekran ve daha iyi işlemciye sahip.
Ayrıca yanlış bilmiyorsam A52S'in işlemcisi daha verimli olduğundan batarya ömrü daha uzun olmalı birazcık.

Aradaki 900TL'lik farka değer mi?

İşlemci anlamında evet, cihazın uzun vadede ömrüne çok etki ediyor çünkü işlemci.
Ama batarya olarak hayır.
Hocam yok ben araştırmıştım daha önceden 120 Hz olduğu için birazcık daha fazla yiyor ama ayarlardan onu 60 Hz çekebilir o zaman yemez.

Hocam şimdi kontrol ettim, SD 778g daha verimli bir işlemci.
Yani pil ömrü olarak yine bir nebze daha iyi olur her türlü.

İşlemci anlamında evet, cihazın uzun vadede ömrüne çok etki ediyor çünkü işlemci.
Ama batarya olarak hayır.
Peki Note 10 pro önerir misiniz? Donanım olarak pek bir farkları yok sanırım, batarya ve şarj anlamında daha güçlü olduğunu okudum. Eğer batarya ve şarj anlamında güçlüyse Note 10 Pro daha iyi bizim için.

Peki Note 10 Pro önerir misiniz? Donanım olarak pek bir farkları yok sanırım, batarya ve şarj anlamında daha güçlü olduğunu okudum. Eğer batarya ve şarj anlamında güçlüyse Note 10 Pro daha iyi bizim için.

Hocam -_- işlemcisi biraz daha kötü ve hızlı şarj adaptörü alırsanız A52 yanına (kutudan çıkmıyor) 1 saatte 0'dan 100e kadar şarj edebilirsiniz ve gerçekten 4500 mAh ve 5000 mAh arasında 40 dakika falan vardır, sırf 40 dakika için işlemcisi kötü olan telefon almayın rahatlıkla 1 günü çıkartır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki Note 10 Pro önerir misiniz? Donanım olarak pek bir farkları yok sanırım, batarya ve şarj anlamında daha güçlü olduğunu okudum. Eğer batarya ve şarj anlamında güçlüyse Note 10 Pro daha iyi bizim için.

Eğer A52s almaya bütçe yetiyorsa Redmi Note 10 Pro almak mantıklı değil.
Eğer A52 alacaksanız daha iyi olabilir RN 10 Pro.

Geri
Yukarı