5050 VP'ye ne alınır?

kursatbris

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU = Intel i7-13700KF 3.4 GHz 5.4 GHz 30MB
Anakart = ASUS PRIME B760M-A WIFI Intel 1700p DDR5 7200
RAM = Gskill Flare X5 Siyah 32GB (2x16GB) DDR5 6000Mhz
GPU = MSI VGA GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16G VENTUS 2X OC 16GB GDDR6X 256B
Kasa = MSI MAG FORGE 112R ARGB Atx Siyah Mid Tower
PSU = MSI MAG A750GL PCIES ATX 3.0 750W 80 + Siyah Gold Full Modular
SSD = Samsung 980 PRO 1TB SSD m.2 Soğutuculu 6900-5000 MB/s
Ek SSD = Crucial BX500 2TB SSD Disk
5050VP aldım ama ne alacağım bilmiyorum, bıçak almak istiyorum ama bıçaklar çok pahalı bıçak alsam vandal alamam. Ghost da lazım.
( Hesap yeni sadece bp var, bp Full )

5050VP aldım ama ne alacağım bilmiyorum, bıçak almak istiyorum ama bıçaklar çok pahalı bıçak alsam vandal alamam. Ghost da lazım.
( Hesap yeni sadece bp var, bp Full )
Hocam bence önce adam akıllı bir bıçak alın. Bıçak her zaman var her rauntta her yerde var. Gelmezse uzun zaman düzgün bir bıçak vandal alırsınız biraz daha VP çekersiniz bıçak için.

Daha da zamlanmadan bıçak al bence :D uzaylı avcısı bıçak + vandal yapabilirsin 300 VP daha ekleyerek.

Gece pazarında ne var, onu atabilir misin? Bence vandal için kaos ya da özellikle kuronomi bekle, Phantom için ise kesinlikle Champions'u bekle. Daha sonrasında ghost ya da spectre seçimini yapmalısın. Bp bıçağıyla idare et ve en sonunda da bıçak al. Tabii bu süre zarfında istediğin bıçak gelirse ya üstüne ekle al ya da karar senin.

Gece pazarında ne var, onu atabilir misin? Bence vandal için kaos ya da özellikle kuronomi bekle, Phantom için ise kesinlikle Champions'u bekle. Daha sonrasında ghost ya da spectre seçimini yapmalısın. Bp bıçağıyla idare et ve en sonunda da bıçak al. Tabii bu süre zarfında istediğin bıçak gelirse ya üstüne ekle al ya da karar senin.

Champions mağzaya gelmiyor kanka.

Şuanki mağazan veya ileride VP ekleyip eklemeyeceğine göre bir sürü varyasyon oluşturulur hocam. Karar size kalıyor yine en sonda. Ben olsam güzel bir bıçak gelince düşünür taşınır alırdım.

Ghost'un default sesi fena değil. Aynı konu Spectre için de geçerli. En önemli konu, Phantom ya da Vandal için iyi bir kaplama almak. 1 tane 1775 VP bunlardan birini çözer. 1 tane 1000 VP'yi Battle Pass için kullanırsınız. Radyanit lazım. Kalan bakiyeyle bıçak alacaksanız Gece Pazarı üzerinden kovalayacaksınız. Konu kapanır.

Son düzenleme:
Champions mağzaya gelmiyor kanka.

Champions olmasına aşırı kalmadı. Masters tekrar oynanacak ve Champions gelecek. Muhtemelen Phantom gelecek. Bu yüzden Phantom için onu beklesin.

Geri
Yukarı