Valorant 2480 VP'ye ne alınır?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Selam. Doğum günü hediyesi olarak 2480 VP alacağım ama ne alacağımı bilmiyorum. Ben envanerimi sayayım siz de ona göre bir şey önerirseniz sevinirim.
  • Clasicc: Altın Kanat (Battle Pass)
  • Shorty: Hızlı Ve Ölümcül (Battle Pass)
  • Frenzy: Ebruli, Havai (Battle Passler)
  • Ghost: Altın Kanat, Artizan, Ruh Susturucu, Yapboz (Battle Passler ve Omen kontratı)
  • Sheriff: Yoru'nun skini ismini hatırlamıyorum birde Şematik (Battle Pass ve Yoru Kontratı)
  • Stinger: Şematik (Battle Pass)
  • Spectre: Hızlı Ve Ölümcül, Havai (Battle Passler)
  • Bucky: Başlangıç, Ebruli (Battle Passler)
  • Judge: Altın Kanat, Ebruli (Battle Passler)
  • Bulldog: Başlangıç, Hızlı Ve Ölümcül (Battle Passler)
  • Guardian: Ebrul, Havai (Battle Passler)
  • Phantom: Havai, Hızlı Ve Ölümcül (Battle Passler) Phantom'a animasyonlu skini önerirseniz sevinirim.
  • Vandal: Asil, Şematik (Animasyonlu skin ve Battle Pass) Vandal'a animasyonlu skini önerirseniz sevinirim.
  • Marshal: Yok.
  • Operatör: Başlangıç (Battle Pass)
  • Ares: Altın Kanat (Battle Pass)
  • Odin: Şematik (Battle Pass)
  • Bıçak: Hızlı ve Ölümcül Karambit, Başlangıç Muşta (Battle Passler)

Vandal'a Asil'im var ama Ejder ya da Delipop almak istemiyorum değil, Phantom'a Anomali, Blastx ya da İyon'da almak istiyorum. Sizce hangisi daha uygun ve güzel olur? Vandal'a mı para vereyim yoksa Phantom'a mı?

Selam. Doğum günü hediyesi olarak 2480 VP alacağım ama ne alacağımı bilmiyorum. Ben envanerimi sayayım siz de ona göre bir şey önerirseniz sevinirim.
  • Clasicc: Altın kanat (Battle Pass)
  • Shorty: Hızlı ve ölümcül (Battle Pass)
  • Frenzy: Ebruli, havai (Battle passler)
  • Ghost: Altın kanat, artizan, ruh susturucu, yapboz (Battle Pass'ler ve Omen kontratı)
  • Sheriff: Yoru'nun skini ismini hatırlamıyorum bir de şematik (Battle Pass ve yor kontratı)
  • Stinger: Şematik (Battle Pass)
  • Spectre: Hızlı ve ölümcül, havai (Battle passler)
  • Bucky: Başlangıç, ebruli (Battle passler)
  • Judge: Altın kanat, ebruli (Battle passler)
  • Bulldog: Başlangıç, hızlı ve ölümcül (Battle passler)
  • Guardian: Ebrul, havai (Battle passler)
  • Phantom: Havai, hızlı ve ölümcül (Battle passler) Phantom'a animasyonlu skini önerirseniz sevinirim.
  • Vandal: Asil, şematik (animasyonlu skin ve Battle Pass) Vandal'a animasyonlu skini önerirseniz sevinirim.
  • Marshal: Yok.
  • Operatör: Başlangıç (Battle Pass)
  • Ares: Altın kanat (Battle Pass)
  • Odin: Şematik (Battle Pass)
  • Bıçak: Hızlı ve ölümcül karambit, başlangıç muşta (Battle passler)

Vandal'a Asil'im var ama ejder ya da delipop almak istemiyorum değil, Phantom'a anomali, blastx ya da Iyon'da almak istiyorum. Sizce hangisi daha uygun ve güzel olur? Vandal'a mı para vereyim yoksa Phantom'a mı?

Hangisini oynuyorsanız ona para verin hocam. Phantom alacaksanız anomali güzel gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı