6 bin TL tok sesli kaliteli klavye önerisi

Bütçe
Maks 6k

baran196

Femtopat
Daha fazla  
Evet tok sesli kaliteli bir klavye arıyorum yani blue switch kadar cırtlak değil fakat red kadar da alçak seste değil. Bunun için klavye öneriniz var mıdır? Klavye %60 olursa iyi olur fakat olmasa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet tok sesli kaliteli bir klavye arıyorum yani blue switch kadar cırtlak değil fakat red kadar da alçak seste değil. Bunun için klavye öneriniz var mıdır? Klavye %60 olursa iyi olur fakat olmasa da olur.
Bence hoşunuza giden bir hotswap klavye alıp switchleri akko v3 cream yellow ile degistirmeniz mukkemel olacaktir ses konusunda mukkemeller

Evet tok sesli kaliteli bir klavye arıyorum yani blue Switch kadar cırtlak değil fakat red kadar da alçak seste değil. Bunun için klavye öneriniz var mıdır? Klavye %60 olursa iyi olur fakat olmasa da olur.

6K ya kendiniz toplayabilirsiniz yardımcıda olurum

6K ya kendiniz toplayabilirsiniz yardımcıda olurum
Peki bunu nasıl yapabilirim şuan ilk kez klavye toplayabileceğimi duydum

Bence hoşunuza giden bir hotswap klavye alıp switchleri akko v3 cream yellow ile degistirmeniz mukkemel olacaktir ses konusunda mukkemeller
Sizin önerebileceğiniz hotswap klavye varmıdır ben yurtiçinde yazınca Havit Gamenote Kb884l Rgb Mekanik Klavye 1.06inç Tft-lcd Ekran - Red Switch Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bişey buldum iyimi dir sizce

Son düzenleme:
Bence hoşunuza giden bir hotswap klavye alıp Switch'leri Akko V3 cream yellow ile degistirmeniz mukkemel olacaktir ses konusunda mukkemeller.

Bu Akko'lar galiba yurt dışından geliyormuş gelmesi çok uzun sürmezmi bir de Amazon'da 45 Switch olduğu yazıyor siparişte fakat klavyede 83 tuş varmış nasıl yapmam lazım veya sizin önerebileceğiniz başka klavye vs bir şey var mıdır?

Bu Akko'lar galiba yurt dışından geliyormuş gelmesi çok uzun sürmezmi bir de Amazon'da 45 Switch olduğu yazıyor siparişte fakat klavyede 83 tuş varmış nasıl yapmam lazım veya sizin önerebileceğiniz başka klavye vs bir şey var mıdır?

Her tuşa takmazsın mesela harflere tak yön tuşlarına CTRL tuşlarına falan tak yeter

Yeni konular

Geri
Yukarı