600.000 TL'ye kadar alınabilecek otomatik vites araba önerisi

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. 600.000 TL bütçede alınabilecek en ideal otomatik vites araç / araçlar hangileridir?
Toyota Corolla 1.4 D 4D ve Egea 1.6 Multijet otomatik araçları biraz araştırdım ama çoğu 200.000 Km'ye yaklaşmış durumda. Önerebileceğiniz araçlar nelerdir?

2006 üstü 1.6 Honda Civic, Renault fluence 1.5 dCi bakabilirsiniz.

1.4D Corolla'da bulunan yarı otomatik şanzıman sorunlu ve aşırı hantal önermem.

1.6 Multijet otomatik Egea almayı bende düşünüyorum, bir sorununu görmedim, diğer kişilerin yorumunu merak ediyorum.

2006 üstü 1.6 Honda Civic, Renault fluence 1.5 dCi bakabilirsiniz.

1.4D Corolla'da bulunan yarı otomatik şanzıman sorunlu ve aşırı hantal önermem.

1.6 Multijet otomatik Egea almayı bende düşünüyorum, bir sorununu görmedim, diğer kişilerin yorumunu merak ediyorum.

Egea'yi ben de istiyorum. Daha güncel bakım maliyetleri falan daha uygun gibi. Ama çoğu 150 - 200 bin km arasında. Benim bulduklarım 170 bin km civarında hep ama bazıları motor ömrü 300 bin km anca olur, otomatik şanzımanlar ikinci elde sıkıntılı falan diyor. Çok kararsızım araba alamıyorum resmen.

Herkese merhaba. 600.000 TL bütçede alınabilecek en ideal otomatik vites araç / araçlar hangileridir?
Toyota Corolla 1.4 D 4D ve Egea 1.6 Multijet otomatik araçları biraz araştırdım ama çoğu 200.000 Km'ye yaklaşmış durumda. Önerebileceğiniz araçlar nelerdir?

Fiat Egea.
Volkswagen Jetta.
Chevrolet cruze.
Hyundai Accent blue.

1.6 Multijet otomatik Egea aralarında en mantıklı olanı lakin hala devam ediyor mu bilmiyorum ama marş uzatma sorunu kronik bir hataydı özellikle kış aylarında ama buna rağmen alınabilir bir araç.

1.6 Multijet otomatik Egea aralarında en mantıklı olanı lakin hala devam ediyor mu bilmiyorum ama marş uzatma sorunu kronik bir hataydı özellikle kış aylarında ama buna rağmen alınabilir bir araç.

Hocam benim için önemli olan motorun ömrü, şanzımanın ömrü ve bakım maliyetleri falan. Marş uzatma sorunu hayati bir şey değilse çok da takılmam.

Hocam benim için önemli olan motorun ömrü, şanzımanın ömrü ve bakım maliyetleri falan. Marş uzatma sorunu hayati bir şey değilse çok da takılmam.

Sabahları istop ederek çalışır yoğun bir beyaz duman ve gaz kokusu haricinde bir sorun olamaz. Zaten Egea parçası bizim bakkalda bile mevcut sizi sanayide üzmeyecek bir modeldir.

Teşekkür ederim. Km olarak 180 binler normal midir bu araçta?

200 Bin'e kadar her araç gözümde normal ama otomatik şanzıman her zaman ayrı bir önemlidir eksperde özellikle baktırın şanzımana bir işlem görmüşmü veya bir sorunu var mı diye ama 180 bin kilometre bence ideal sizi de hayli hayli götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı