600 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

fiyat artarsa

Önceliklerinize göre değişir ben bir çok model kullandım şuanda da galaxy buds+ kullanmaktayım, ses kalitesi önemlidir diyorsanız qcy markasının bir çok modelini önerebilirim airpods gibi mi yoksa buds gibi mi dursun istersiniz. Qcy t20 modelini uzun süre kullandım güzel bir model ancak silikonsuz ve kulakta tam durmayabiliyor. Eşdeğeri diyebileceğim t13 gibi silikonlu modelleri de var ve güzel. Uzak dur diyeceğim ise iki ucuz ürün var xiaomi Mi airdots, lenovo lp1.

fiyat artarsa
Bu fiyata bluetooth önermek isterim şahsen kullandığım ucuz pahalı tüm kablolu kulaklıklar arızalandı.

Önceliklerinize göre değişir ben bir çok model kullandım şuanda da galaxy buds+ kullanmaktayım, ses kalitesi önemlidir diyorsanız qcy markasının bir çok modelini önerebilirim airpods gibi mi yoksa buds gibi mi dursun istersiniz. Qcy t20 modelini uzun süre kullandım güzel bir model ancak silikonsuz ve kulakta tam durmayabiliyor. Eşdeğeri diyebileceğim t13 gibi silikonlu modelleri de var ve güzel. Uzak dur diyeceğim ise iki ucuz ürün var xiaomi Mi airdots, lenovo lp1.

Bu fiyata bluetooth önermek isterim şahsen kullandığım ucuz pahalı tüm kablolu kulaklıklar arızalandı.
JBL'in kablosuz modellerini de bi inceleyin ben kullanmadım ama güzel olduğunu duydum.

Önceliklerinize göre değişir ben birçok model kullandım şu anda da Galaxy Buds+ kullanmaktayım, ses kalitesi önemlidir diyorsanız QCY markasının birçok modelini önerebilirim AirPods gibi mi yoksa buds gibi mi dursun istersiniz. QCY T20 modelini uzun süre kullandım güzel bir model ancak silikonsuz ve kulakta tam durmayabiliyor. Eşdeğeri diyebileceğim T13 gibi silikonlu modelleri de var ve güzel. Uzak dur diyeceğim ise iki ucuz ürün var Xiaomi Mi Airdots, Lenovo lp1.

Bu fiyata Bluetooth önermek isterim şahsen kullandığım ucuz pahalı tüm kablolu kulaklıklar arızalandı.

JBL'in kablosuz modellerini de bir inceleyin ben kullanmadım ama güzel olduğunu duydum.

Teşekkür ediyorum ses kalitesi önemli benim için görünüş olarak hiç fark etmez ama illaki sececek olursak buds gibi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı