600 TL'ye kulak içi, silikonsuz kulaklık önerisi

Mantıksız olduğunu neye dayanarak söylüyosunuz marka olmadığı için mi? Foon Pro Ios Android Uyumlu Bluetooth Kablosuz Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol daha önce buradan 2 kere aldım bana F/P diye linklediğiniz kulaklığı dizayn açısındanda ses kalitesi açısındanda 2ye 3E katlayacak bir kulaklık sarjıda çok uzun süre gidiyor. Şu an stokta kalmamış ama ben bu ürünü bir de 359 TL'ye almıştım.
Bu ürün silikonlu.
Niye giyilebilir teknoloji gibi hassas bir kategoride markası belli olmayan ürün alınsın?
Radyasyonu var, bir ton riski var. Ki bu kulaklığın T20'den daha iyi olduğu kânaatine nereden vardınız?
Ben merdiven altı ürünün hiçbir zaman kullanılmaması gerektiğini söylüyorum, hem kalite hem de sağlık açısından.

Bu ürün silikonlu.
Niye giyilebilir teknoloji gibi hassas bir kategoride markası belli olmayan ürün alınsın?
Radyasyonu var, bir ton riski var. Ki bu kulaklığın T20'den daha iyi olduğu kânaatine nereden vardınız?
Ben merdiven altı ürünün hiçbir zaman kullanılmaması gerektiğini söylüyorum, hem kalite hem de sağlık açısından.

Merdiven altından kastın ne? Merdiven altı olarak kategorilendirdiğin ürünlerin birçoğu marka olarak bildiğin F/P ürünleriyle hatta bazıları çok daha iyi markalarla aynı fabrikalarda aynı denetimlerden geçirilerek üretiliyor. Ve bu ürünün aynı satıcıda silikonsuzuda mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı