600 TL'ye kulak içi, silikonsuz kulaklık önerisi

Yrise

Centipat
Daha fazla  
600 TL'ye kulak içi, kablolu ve sert (silikonsuz) kulaklık arıyorum. Günlük hayatta okula giderken falan müzik dinlemek için kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Bluetooth kulaklık tercih etmiyorum.

Bütçeyi biraz arttırabilirsen 700 TL civarına Huawei FreeBuds SE düşünebilirsin. Pardon kablolu yazmışsınız görmedim.

Dostum ben de aynı senin istediğin gibi kulaklık kullanıyorum. Apple EarPods al bence. Kendim de kullanıyorum. Oyun ve ses kasma için de ideal. Müziklerde de çok seviyorum.

Yazdıklarıma disslike atanlar nedenini de yazarsa bir paydaya varırız.

Adam ne istediğini yazmış.
Senin o değerli düşüncelerini konu açmadan önce düşünmüş ve ne istediğine karar vermiş. Ne diye tekrar laf kalabalığı yapıp konuyu uzatıyorsun. Adam ne kullanmak istiyorsa kullanır sana ne hocam.
600TL bütçesi olan adama 6.300TL kulaklık öneriyorsun.
Bluetooth istemiyor, Bluetooth öneriyorsun.
Silikonlu değil düz istiyor, silikonlu öneriyorsun.
Sonra neden mesajımı beğenmediler.

600 TL'ye kulak içi, kablolu ve sert (silikonsuz) kulaklık arıyorum. Günlük hayatta okula giderken falan müzik dinlemek için kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Bluetooth kulaklık tercih etmiyorum.

Telefonunda jak girişi yoksa ve cihazının dönüştürücü kablosu elinde mevcut değilse ek olarak onu satın alırsın.
Ürünü bir dönem kullanmıştım ve memnun kalmıştım.

Adam ne istediğini yazmış.
Senin o değerli düşüncelerini konu açmadan önce düşünmüş ve ne istediğine karar vermiş. Ne diye tekrar laf kalabalığı yapıp konuyu uzatıyorsun. Adam ne kullanmak istiyorsa kullanır sana ne hocam.
600TL bütçesi olan adama 6.300TL kulaklık öneriyorsun.
Bluetooth istemiyor, Bluetooth öneriyorsun.
Silikonlu değil düz istiyor, silikonlu öneriyorsun.
Sonra neden mesajımı beğenmediler.

Telefonunda jak girişi yoksa ve cihazının dönüştürücü kablosu elinde mevcut değilse ek olarak onu satın alırsın.
Ürünü bir dönem kullanmıştım ve memnun kalmıştım.

Kardeşim öncelikle laf kalabalığı olarak nitelendirmen tamamen saçmalık adam konu açmış istediğini belirtmiş adamın istediğini doğru olduğunun veya olmadığının mantıklı olup olmadığının bir garantisi yok bende ona kendi fikrimi söyledim ister uyar uymaz sana neden dokundu benim tavsiyem burada adamı üzmeyecek karar alabilmesi için kendi fikrimi yazmışım değil mi kendi keyfim için yazmıyorum sonuçta, 2. olarak 6300 TL kulaklık önermedim replika olarak yazmışım replikanın anlamını bilmiyorsan sana zahmet iki dakika Google'la neden Bluetooth istemediğini sordum merak ettim, sorun bataryaysa batarya ve şarj sorunu olmadığını belirttim cevap verip vermemek ona kalmış silikon kısmında haklısın ama AirPods Pro V2 replika üründe 3 farklı boyutta silikon yollanıyor yine kulağına illa birinin uyacağınada eminim ama kullanıp kullanmamak ona kalmış ben yine ona katkım olur diye kendi deneyimlerimdende yola çıkarak fikrimi ortaya atmışım laf kalabalığı olarak nitelendirmen çok absürt kimsenin mesajıma disslike atması umurumda değil sadece neden atıldığını merak ettim olay bundan ibaret.

Kardeşim öncelikle laf kalabalığı olarak nitelendirmen tamamen saçmalık adam konu açmış istediğini belirtmiş adamın istediğini doğru olduğunun veya olmadığının mantıklı olup olmadığının bir garantisi yok bende ona kendi fikrimi söyledim ister uyar uymaz sana neden dokundu benim tavsiyem burada adamı üzmeyecek karar alabilmesi için kendi fikrimi yazmışım değil mi kendi keyfim için yazmıyorum sonuçta, 2. olarak 6300 TL kulaklık önermedim replika olarak yazmışım replikanın anlamını bilmiyorsan sana zahmet iki dakika Google'la neden Bluetooth istemediğini sordum merak ettim, sorun bataryaysa batarya ve şarj sorunu olmadığını belirttim cevap verip vermemek ona kalmış silikon kısmında haklısın ama AirPods Pro V2 replika üründe 3 farklı boyutta silikon yollanıyor yine kulağına illa birinin uyacağınada eminim ama kullanıp kullanmamak ona kalmış ben yine ona katkım olur diye kendi deneyimlerimdende yola çıkarak fikrimi ortaya atmışım laf kalabalığı olarak nitelendirmen çok absürt kimsenin mesajıma disslike atması umurumda değil sadece neden atıldığını merak ettim olay bundan ibaret.

Adamın ne istediğinin ne demek garantisi yok?
Adam gelmiş isteklerini sıralamış daha sana laf mı düşüyor hocam?
Replikanın ben ne demek olduğunu biliyorum ama sanırım sen düşündüğünü yazıya aktaramıyorsun. Cümlelerin hepsi devrik ve hiçbir şey anlaşılmıyor.
Türkçe derslerine yoğunlaşmanı, en kötüsü kitap okumaya başlamanı öneririm. Bunları yapmak zor geliyorsa Suudi Arabistan Konsolosluğu Vize Başvurusu

İyi Sosyaller.

Adamın ne istediğinin ne demek garantisi yok?
Adam gelmiş isteklerini sıralamış daha sana laf mı düşüyor hocam?
Replikanın ben ne demek olduğunu biliyorum ama sanırım sen düşündüğünü yazıya aktaramıyorsun. Cümlelerin hepsi devrik ve hiçbir şey anlaşılmıyor.
Türkçe derslerine yoğunlaşmanı, en kötüsü kitap okumaya başlamanı öneririm. bunları yapmak zor geliyorsa Suudi Arabistan Konsolosluğu Vize Başvurusu

İyi sosyaller.

Bana laf niye düşmesin? Kaç yaşındasın? Burada seninle dünyanın en saçma ve gereksiz tartışmasına girmeyeceğim çünkü forumun olayı insanlar tavsiye ister ve o konu hakkında bilgi donanımı olan veyahut tecrübesi olanlar elinden geldiğince yardımcı olur, benim de yaptığım tam olarak bu. Cümleler devrik değil sadece virgül kullanımına dikkat etmedim ve sende yeterli zekaya ve okuma tecrübesine sahip olmadığın için büyük ihtimal aynı cümleye devam ediyormuşum gibi algılayıp anlayamadın, replikadan sonra bir de devrik cümle nedir diye googlelamayı unutma, çünkü bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

Uzun bir cümle olması o cümlenin devrik olduğu anlamına gelmez, sanada iyi sosyaller ama biraz da gerçek hayatta sosyalleşmeni tavsiye ederim bu vesileyle belki insanlara karşı nasıl bir tavır takınman gerektiğini öğrenirsin güzel kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı