700 - 800 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Eline sağlık. Kolçaklar için kilitleme mekanizması olmaması pek iyi değilmiş ama aynen dediğin gibi Max office yerine şu an ki indirimli fiyatı ile bu koltuk tercih edilebilir.
Max Office'i Koçtaşda deneme fırsatım oldu parasını haketmiyor bence. Kolçaklar bence kilitleniyor ama ben çözemedim anlamadım :D
Eline sağlık. Kolçaklar için kilitleme mekanizması olmaması pek iyi değilmiş ama aynen dediğin gibi Max office yerine şu an ki indirimli fiyatı ile bu koltuk tercih edilebilir.
Bu arada kolçakları kitlemeyi buldum bu sorunu da çözdüğüme göre F/P ürün diyebiliyorum artık.

Son düzenleme:
Hocam bide benim işi halletsek ben bir çok konu açtım fakat tam yardımcı olunmadı şu anda aklım xDrive 1453'te sizce nasıldır kötü diyenleride gördüm terletiyor diyenide bu fiyata en iyi hangisidir sizce?

Terlemeyi çok da önemsememek lazım. Kaliteli yumuşak bir araç koltuğu örtüsü iş görecektir.
Terlemeyi çok da önemsememek lazım. Kaliteli yumuşak bir araç koltuğu örtüsü iş görecektir.

Sen de haklısın ama ben pratik çözümleri yeğlediğim için; muhtemelen üzerine öyle bir şey geçirirdim.
Hocam ben koymasam bile annem onu halleder çeyiz bile koyar onda sıkıntı yok ama yarı yıl tatilinde indirimlerde almaya düşünüyorum ama kafam karışık benim konum var Calitte vs. xDrive diye bilginiz varsa ilgilenirmisiniz.

Benim gözümde ki kalite sıralaması ;
1-) Aerocool
2-) Xdrive
3-) Calitte
Rampage markasını incelemedim hiç kaliteli gibi duruyor ama everest olunca uzak durasım geliyor :D

Benim gözümde ki kalite sıralaması ;
1-) Aerocool
2-) Xdrive
3-) Calitte
Rampage markasını incelemedim hiç kaliteli gibi duruyor ama everest olunca uzak durasım geliyor :D
Hocam ben ya xDrive 1453 yada Calitte alacağım.Siz olsanız hangisi olurdu o konuda kafam karışık :kararsız:
1-Calitte Oyucu Koltuğu Remix Dx Beyaz Profesyonel Oyuncu Fiyatı
2-Calitte Oyuncu Koltuğu Harleyvip Cx S.Kırmızı Oyun Koltuğu Fiyatı
3-xDrive 1453 Profesyonel Oyun | Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah Fiyatı
Şu baştaki baya sevdim ama nasıldır bilemem yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam ben ya xDrive 1453 yada Calitte alacağım.Siz olsanız hangisi olurdu o konuda kafam karışık :kararsız:
1-Calitte Oyucu Koltuğu Remix Dx Beyaz Profesyonel Oyuncu Fiyatı
2-Calitte Oyuncu Koltuğu Harleyvip Cx S.Kırmızı Oyun Koltuğu Fiyatı
3-xDrive 1453 Profesyonel Oyun | Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah Fiyatı
Şu baştaki baya sevdim ama nasıldır bilemem yardımcı olursanız sevinirim.
Boy kilo eğer ki normale göre yüksekse biraz 1453 tercih edilmeli. Benim 1.87 boy 95 kilo ile 1453 tercih ederdim o kadar bütçem olsa ama Boo Game Ranger tercih ettim ve memnunum.

Boy kilo eğer ki normale göre yüksekse biraz 1453 tercih edilmeli. Benim 1.87 boy 95 kilo ile 1453 tercih ederdim o kadar bütçem olsa ama Boo Game Ranger tercih ettim ve memnunum.
Hocam kilo boy yok normal benim gönlüm Calitte'den yana şu DX modelinde bel yastığı ve boyun yastığı olmasını sevdim ama nasıldır bilmiyorum işte.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı