700 - 800 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Tabi bu işler biraz bütçe meselesi bütçeniz yetiyorsa her zaman kaliteli kullanma taraftarıyım. Aldığım koltuğun kendi sitesinde 1100 liraya satıldığını gördüm o fiyatı hakediceğini düşünmüyorum ama ben 800 liraya sipariş verdim. 800 lirayı hakedebilir diye düşündüm. Koçtaş'da Max Office Racing koltuğunu denedim bana çok rahatsız geldi ve bende kıl dönmesi hastalığı sık sık tekrarladığı için oturduğum yere dikkat etmem gerekiyor. Şu an Xdrive 1453 modeli indirimde benim sipariş verdiğimde indirimde olsaydı o koltuktan sipariş verirdim. Ama gelip kurduktan sonra deneyimlerimi yazarım. Bu arada boyum 1.87 kilom 95.

Konudan alakasız olarak nerede oturduğunu bilmiyorum fakat İstanbul'da oturuyorsan, Florya tarafında Dr. Atilla Kaya var. Mikro Sinüsektomi yöntemiyle 5 dakika süren kıl dönmesi operasyonu yapıyor. Ameliyat bile denmez. Aynı gün gidip halısaha maçı yaparsın :) Bende ona giderek kıl dönmesi belasından kurtuldum. 4-5 yıldır hiç tekrarlama olmadı. İnşallah olmazda. Aklında bulunsun belki kurtulmak istersin. Ameliyatsız geçmesi imkansız onu baştan söyleyim. Hiç geçmesini bekleme. Bu illetten kurtulmanın tek yolu operasyon.

Konudan alakasız olarak nerede oturduğunu bilmiyorum fakat İstanbul'da oturuyorsan, Florya tarafında Dr. Atilla Kaya var. Mikro Sinüsektomi yöntemiyle 5 dakika süren kıl dönmesi operasyonu yapıyor. Ameliyat bile denmez. Aynı gün gidip halısaha maçı yaparsın :) Bende ona giderek kıl dönmesi belasından kurtuldum. 4-5 yıldır hiç tekrarlama olmadı. İnşallah olmazda. Aklında bulunsun belki kurtulmak istersin. Ameliyatsız geçmesi imkansız onu baştan söyleyim. Hiç geçmesini bekleme. Bu illetten kurtulmanın tek yolu operasyon.
Dostum doku kaydırması, açık ameliyat , kapalı ameliyat olmadığım kalmadı ameliyatsız geçmesini beklemiyorum. O yöntemi duydum tekrarlarsa öyle yapıcam.

Dostum doku kaydırması, açık ameliyat , kapalı ameliyat olmadığım kalmadı ameliyatsız geçmesini beklemiyorum. O yöntemi duydum tekrarlarsa öyle yapıcam.
Yalnız o yöntemi yapman için diğer ameliyat türlerini olmaman gerekiyordu sanıyorsam. Yine de mümkünse dediğim doktora danış. En etkili yöntem o. Çok araştırmıştım vakti zamanı bu konuyu. %1 tekrar etme ihtimali veriliyor. Geçmiş olsun.

Yalnız o yöntemi yapman için diğer ameliyat türlerini olmaman gerekiyordu sanıyorsam. Yine de mümkünse dediğim doktora danış. En etkili yöntem o. Çok araştırmıştım vakti zamanı bu konuyu. %1 tekrar etme ihtimali veriliyor. Geçmiş olsun.
Aslında en az nüks olasılığı olan ameliyat flap kaydırma idi 38 tane dikiş atıldı kalçama ama o bile tekrar etti yani. Genetik yapımla alakalı biraz sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı