7000TL'ye kadar bisiklet önerisi

Efe684

Hectopat
Merhaba ben bisiklet almayı planlıyorum, bisiklet hakkında genel olarak neye bakmam gerek mesela hidrolik fren gibi vitesler gibi?
Benim bunlar hakkında hiç bilgim yok en son 8-9 sene önce sürdüm geçen arkadaşım verdi halen eskisi kadar güzel sürebiliyorum :D
Fakat hiçbir şey aklımda değil.
F/P bir bisiklet istiyorum bizim baktığımız mağazada 5-6k sıfır Kron var.
5-7K arası bir bisiklet de önerebilirseniz ve bilgi de verebilirseniz çok hoşnut olurum.
Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el Btwin rr 520 alabilirsiniz.

Hocam 2.el almayı düşünmüyorum arkadaşlarımın sürdüğü de 5-6bin TL'lik ve idare eder 2bisiklet fiyatına 1bisiklet alıyoruz sağlam falan okey ama bütçemi aşıyor bende almak isterdim
Fakat malum durumlar.
Siz bana önerebilirseniz 1.el önerin Salcano Kron falan.

amazon geroni bisiklet mesela bu nasıl büyük tekerlekli

Dağ lastikli olunca ne farkı oluyor

Bisikletler arabalar gibi zamanla eskiyor, çürüyor o yüzden ikinci el almak saçma.

Ama böyle çürük olmayan işte ne bileyim 5-6 ay, 1 yıl civarı kullanmış bisiklet sıfır alacağın bisikletten 2-3 kat daha iyi ise ikinci el tercih etmek daha mantıklı.

Herkes sıfır almak ister ama ikinci ele çok daha iyisi varsa sıfır yerine tercih edilebilir.

Attığın Amazon linkini bilmiyorum, Salcano Kron'u bilmiyorum. Reddit üzerinde çok adam var bisiklet manyağı olan bunlarla alakalı bir sürü Reddit grupları var biraz araştır 1-2 gün içinde sende anlamaya başlarsın bende ekran kartlarına böyle girmiştim.

Daha dayanıklı diye biliyorum.

Bisikletler arabalar gibi zamanla eskiyor, çürüyor o yüzden ikinci el almak saçma.

Ama böyle çürük olmayan işte ne bileyim 5-6 ay, 1 yıl civarı kullanmış bisiklet sıfır alacağın bisikletten 2-3 kat daha iyi ise ikinci el tercih etmek daha mantıklı.

Herkes sıfır almak ister ama ikinci ele çok daha iyisi varsa sıfır yerine tercih edilebilir.

Attığın Amazon linkini bilmiyorum, Salcano Kron'u bilmiyorum. Reddit üzerinde çok adam var bisiklet manyağı olan bunlarla alakalı bir sürü Reddit grupları var biraz araştır 1-2 gün içinde sende anlamaya başlarsın bende ekran kartlarına böyle girmiştim.

Daha dayanıklı diye biliyorum.

Hocam ben bir en az 1-2ay daha araştıracağım uzun ömürlü fiyat performans bir bisiklet istiyorum zaten en güzel olasılığım gerçek hayatta deneyebilecek olmam.

Merhaba ben bisiklet almayı planlıyorum, bisiklet hakkında genel olarak neye bakmam gerek mesela hidrolik fren gibi vitesler gibi?
Benim bunlar hakkında hiç bilgim yok en son 8-9 sene önce sürdüm geçen arkadaşım verdi halen eskisi kadar güzel sürebiliyorum :D
Fakat hiçbir şey aklımda değil.
F/P bir bisiklet istiyorum bizim baktığımız mağazada 5-6k sıfır Kron var.
5-7k arası bir bisiklet de önerebilirseniz ve bilgi de verebilirseniz çok hoşnut olurum.
Şimdiden teşekkürler :)

Her şeyin fiyatı arttı dostum o fiyata sadece bunu bulabildim bu arada kadro boyunu ölçüp öyle satın al.

İkinci el tercih et bence o bütçeye sıfır gene pişman etmez ama çok daha iyilierini bulursun. Bazı elemanlar bisiklet modlayıp satıyor al sür tarzında.

İkinci el tercih et bence o bütçeye sıfır gene pişman etmez ama çok daha iyilierini bulursun. Bazı elemanlar bisiklet modlayıp satıyor al sür tarzında.

Hocam dediğim gibi 5-6bine var Kron markasının sıfırları hem de bir sürü internette bulamamışsınızdır
Zaten bir motor 20-30k sıfırı
Bisiklet 10k olacağını sanmıyorum demir ve tekerlekten ibaret vereceğimiz para markaya gidiyor iPhone ve POCO marka gibi

Hocam 2.el almayı düşünmüyorum arkadaşlarımın sürdüğü de 5-6bin TL'lik ve idare eder 2bisiklet fiyatına 1bisiklet alıyoruz sağlam falan okey ama bütçemi aşıyor bende almak isterdim
Fakat malum durumlar.
Siz bana önerebilirseniz 1.el önerin Salcano Kron falan.

amazon geroni bisiklet mesela bu nasıl büyük tekerlekli

O zaman Kron tercih edebilirsiniz. Detaylı araştırma yapmadan almayın hocam.

Geri
Yukarı