Epic Games 750 TL'lik sepet iyi midir?

• Konuyu başlatan Emr00
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Kusura bakmayın ama sepetteki en iyi diyebileceğimiz oyun bile Ortalama'nın bir tk üstü anca ediyor bunları almak yerine daha pahalı ama daha kaliteli 2-3 oyun almak daha mantıklı ama eğer ben çoğu kaliteli oyunu (Marvel's Spider-Man, RDR2, GoW vb...) Oynadım bu oyunlara şans vermek istedim diyorsanız alın ama şahsen ben sepetteki hiçbir oyuna para vermezdim hepsi nedense Game Pass'te olursa o zaman bakılacak oyunlar.

Marvel sevmiyorum nedense GoW RDR 2 de mevcut. Spider-Man'in hangisini önerirsin ona bakayım.

Payday 3 kötü bir oyun. Zaten çoğu insan da Payday 3'ü salıp Payday 2'ye geri döndü. Dead Island 2 fena değil ama yine de bence alınmaz. Medium sevilmemiş ve gerçekten de kötü olan bir oyun. Bırak Deluxe'ü standart versiyon bile alınmaz. Bir beyond Two Souls iyi. Bir de zombi temasını gerçekten çok seviyorsan Days Gone iyi.

Payday 3'ün yorumlarında bende cok olumsuz şey gördüm lakin banka soygun temalı oyun olmadığından denemek istedim. Medium'da aklımda yoktu hikayesi ilgimi çekti. Satmayacak şekildelerse cıkarsabilirim sepetten.

Marvel sevmiyorum nedense GoW RDR 2 de mevcut. Spider-Man'in hangisini önerirsin ona bakayım.

Payday 3'ün yorumlarında bende cok olumsuz şey gördüm lakin banka soygun temalı oyun olmadığından denemek istedim. Medium'da aklımda yoktu hikayesi ilgimi çekti. Satmayacak şekildelerse cıkarsabilirim sepetten.
Payday 3 yerine 2 alın. Hem aktif oyuncusu daha fazla hem de aynı oyun sayılırlar. Medium ise dediğim gibi genel olarak beğenilmiş bir oyun değil. Spider-Man'in Remastered olanını alın. Miles Morales hem kısa hem de genel olarak siyahi insanları övmek için yapılmış dandik senaryolu, ilk oyunun üzerine çok az yenilik katıp eksiklerini gidermeyen kötü ve parasını hak etmeyen bir oyun.

Spider-man Remastered çok güzeldir bence ben maalesef tam olarak baştan sona oynama fırsatım olmadı ama toplam 10 saat falan açık dünyada gezmişimdir ve çok akıcı ve güzel almanızı öneririm. Miles Morales isimli DLC tadında yan oyunu var ama çokta iyi değil açıkçası iki dakika hikayesine bakıp direk Spider-man 2'ye geçebilirsiniz (PC'ye çıktığında tabiki)

Payday 3 yerine 2 alın. Hem aktif oyuncusu daha fazla hem de aynı oyun sayılırlar. Medium ise dediğim gibi genel olarak beğenilmiş bir oyun değil. Spider-Man'in Remastered olanını alın. Miles Morales hem kısa hem de genel olarak siyahi insanları övmek için yapılmış dandik senaryolu, ilk oyunun üzerine çok az yenilik katıp eksiklerini gidermeyen kötü ve parasını hak etmeyen bir oyun.

Tamamdır hocam ikisini ekledim. Sağ olun.

Spider-Man Remastered çok güzeldir bence ben maalesef tam olarak baştan sona oynama fırsatım olmadı ama toplam 10 saat falan açık dünyada gezmişimdir ve çok akıcı ve güzel almanızı öneririm. Miles Morales isimli DLC tadında yan oyunu var ama çok da iyi değil açıkçası iki dakika hikayesine bakıp direk Spider-Man 2'ye geçebilirsiniz (PC'ye çıktığında tabii ki)

Ekledim ilk defa deneyimleyeceğim Spider-Man serisini sağ olun.

Geri
Yukarı