800 TL kulaklık önerisi

Bende de sepete ekleniyor sorun o değil hatta ekli bile ürün ama tamamlayamıyorsunuz siparişi, tırnak içinde attığım yazı teslimat türü seçme kısmında geliyor ve ilerleyemiyorsunuz kalıyor öylece.
Teşekkürler bilgilendirme için, sorum çözüldü o zaman. :)

Cloud Alpha derim. Alpha S kullanıyorum. İleride çok ihtiyaç duyarsanız kendi ses kartını edinebilirsiniz. Mikrofon frekans aralığı (50-18000) ses frekans aralığı (13-23000) 50 mm sürücü ve basların ayrı yararıldığını çift odacık sistemi. 65 OHM empedans değeri. Çok güçlü ses cihazlarına bile bağlayabilirsiniz. Direnci yüksek. Ayrıca yedek kumaş pedleri ile geliyor bu da kulaklığın ömrünü uzatan bir şey. Bir de yazın sıcaklarda kumaşı kışın da deri pedi kullanabilirsiniz. Malzeme kalitesi de çok iyi.
Mikrofonu çıkarılabilir olması da pratik bir kullanım sunuyor bence.
Alpha S bende de var. Ses kartında dip ses sorunu var mı sende de? Hışırtı geliyor kulaklıktan

Arctis 3 kullanan biri olarak kulaklıktan sesi konusunda memnun değilim. Warzone da yüksek binaların merdivenlerinde adamların alt merdivenden mi yoksa üst merdivenden mi geldiğini anlayamıyorum. (2018 Edition) Cloud 2 ve Cloud Alpha arasında kaldım. 7.1 çok gerekli mi? Bilgilendirebilecek biri olursa sevinirim.

HS60 güzel bir kulaklık açıkçası. Yaklaşık 1.5 yıl kullandım, daha da kullanırdım. Aptallığımdan bozuldu desem yeridir. Ses kalitesi gayet memnun etti beni basslar vs. mikrofon olarak da kaliteli diyebilirim. HS70 ile aralarında ki tek farkın Wireless olduğunu düşünsek bile alınabilir. Tek bir şeyde uyarıyım, bilmiyorum kulaklarının yapısı nasıl fakat arada beni rahatsız edebiliyordu kulak tarafında her zaman değil fakat garip bir şey. :D.

Güzelmiş aslında yazık olmuş fakat bekleme gibi bir lüksüm yok şu an çünkü herhangi bir kulaklığım yok ve bilgisayardan şu an 0 ses alıyorum. Teşekkürler. :)

Arctis 5 çok rahat denildiği için bir koydum listeyede sonradan eledim. Teşekkürler. :)

Bu konuyu dün açmıştım hocam kimse cevap vermeyince kendim araştırdım ve Cloud Alpha'nın bu seçenekler arasında en iyi seçim olduğunu gördüm. Aklımda bir soru var fakat Alpha için çoğu kişi "iyi ses kartın varsa al" gibi yorumlar söylüyor. Bu konularda 0 bilgim var. Kullandığım anakart MSI B450-A PRO. Acaba bunun ses kartı(ne denir bilmiyorum) yeterli midir? Son bir sorum daha var C9 Edition olanın ile normali arasında herhangi bir fark yok değil mi? Çok çok teşekkürler. :)

Bu kulaklığı görmüştüm fakat bana giriş seviyesi gibi geliyor markanın. Böyle diyorsanız bir araştırayım fakat. Teşekkürler. :)

Sennheiser'ın giriş seviyesi bile ortalamanın üzerindedir :)

Alpha S bende de var. Ses kartında dip ses sorunu var mı sende de? Hışırtı geliyor kulaklıktan
Hayır yok. Aldığımdan beri sorunsuz kullanıyorum.
Arctis 3 kullanan biri olarak kulaklıktan sesi konusunda memnun değilim. Warzone da yüksek binaların merdivenlerinde adamların alt merdivenden mi yoksa üst merdivenden mi geldiğini anlayamıyorum. (2018 Edition) Cloud 2 ve Cloud Alpha arasında kaldım. 7.1 çok gerekli mi? Bilgilendirebilecek biri olursa sevinirim.
Alpha S kulanıyorum. 7.1 benim için çok gerekli değil. Rekabetçi oyun oynamıyorum. 7.1 sanal surround başarılı bu kulaklığın. Alpha alabilirsiniz. Bence artık Cloud 2 alınmaz.
@Ypp Belki bu sorununu çözer.
@Ypp Düzelirse yazar mısın?

Son düzenleme:
Arkadaşlar tekrardan selamlar, herkese yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim öncelikle. :) Kulaklığı biraz kullandıktan sonra yazmak istedim. İyi bir kulaklık arkadaşlar beklentilerimi karşıladı açıkçası. Rahatlık olarak tam aradığım kulaklık diyebilirim, mikrofon olarak da baya iyi. Tek ses kalitesinde aman aman bir fark göremedim. Benim kulağımdan herhalde :D
image0.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar tekrardan selamlar, herkese yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim öncelikle. :) Kulaklığı biraz kullandıktan sonra yazmak istedim. İyi bir kulaklık arkadaşlar beklentilerimi karşıladı açıkçası. Rahatlık olarak tam aradığım kulaklık diyebilirim, mikrofon olarak da baya iyi. Tek ses kalitesinde aman aman bir fark göremedim. Benim kulağımdan herhalde :D
Eki Görüntüle 598516
Hayırlı olsun Windows Store’dan DtsX satın alırsan. Daha da etkili oluyor. Almadan önce deneme sürümünü indirebilirsin. Bir de Dolby Atmos var.

Hayırlı olsun, bende Alpha S almak istiyorum ama z370-p anakartım var Alc887 yongası varmış. Alpha S harici ses kartıyla geliyor ama anakartın ses yongası yinede etkiler mi? Bu konuda bir fikriniz var mı? İnternette net bir şey bulamadım.

Hayırlı olsun, bende Alpha S almak istiyorum ama z370-p anakartım var Alc887 yongası varmış. Alpha S harici ses kartıyla geliyor ama anakartın ses yongası yinede etkiler mi? Bu konuda bir fikriniz var mı? İnternette net bir şey bulamadım.
Çok büyük ihtimal yanlış biliyorum ilk öncelikle söylemek istiyorum. Benim bildiğim etkilemiyor. Fakat etkilese bile anakartının yeterli olduğunu düşünüyorum.

@temmuzz hocam uygulamayı bulamadım, rica etsem linkini atabilir misiniz? :)
@temmuzz hocam buldum fakat bir sorum olacaktı. Bu ne işe yarıyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı