800 TL kulaklık önerisi

@Travis

Kulaklığın dolby ses desteği var çevresel ses ve Dolby kalitesinde kullanabiliyorsun.

@temmuzz hocam indirdim, uygulama içinden başlattım deneme sürümlerini. Fakat başlattığım an kuruldu mu oldu mu anlamadım. İkisinide yaptım bu arada. Hangisi daha iyi olur? Dts x mi yoksa dts x headphones mi?

Windows’un sağ alttaki ses simgesine sağ tıklattıpında görünmesi lazım uzamsal seste falan. Kendi deneyiminize göre seçebilirsiniz.

@temmuzz Hocam sanırım daha iyi oldu. Peki Dolby Acces mi daha iyi DTS mi? Bir de biraz araştırdım fakat anlayamadım. Ne işe yarıyor bu Dolby Hocam? Bazı kaynaklar ses kalitesi kaybı falan olabilir diye yazmış bu doğru mu?

Selam arkadaşlar. Mikrofonu iyi kulaklık arıyorum.
Ne tavsiye edersiniz?

En önemli kriterlerim:

1- Mikrofonu iyi, temiz ses vermeli.
2- Kulaklıktan gelen dip sesi veya cızırtı sesi olmamalı.
3- Oyun sesinin konuşurken diğer insanlara gitmemesi gerekiyor. (Bu duruma ses sekmesi deniyor herhalde.)

Şu zamana kadar bulduklarım:

.
.

Ne tavsiye edersiniz?

En önemli kriterlerim:

3- Oyun sesinin konuşurken diğer insanlara gitmemesi gerekiyor. (Bu duruma ses sekmesi deniyor herhalde.)

.
.

Mikrofon olarak Logitech'in Pro X modelini baya övüyorlar. Blue voice teknolojisi varmış. Fiyat 200-300 TL fazla ama kaliteli kulaklık bence.

Ne tavsiye edersiniz?

En önemli kriterlerim:

.
.
G Pro X önerirdim ama ses seviyesi aşırı yükseğe çektiğin zaman dip ses geliyor. Cloud Alpha alabilirsin, ses kartı olmadığı için sesler daha az gelir ama dip ses gelmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı