86 bin TL'ye 17.3 inç, RTX 4080'li veya RTX 4070'li gaming laptop önerisi

Bütçe
86000
Yani hocam şöyle diyeyim. 17'3 ile 15'6-16 ülkemizde ne yazık ki aşırı fiyat farkı var. Kabaca 25 k gibi gördüm ben. HP hakkında hiç deneyimim ya da bilgim yok. 17'3 ROG Scar var gibi görünüyor. Fiyatı da şaka gibi 95k + civarı. Bence HP hakkında 3 kez düşünün yerli -yabancı kaynaklardan yararlanın çokça.
Haklısınız, ROG istiyorum fakat 17.3 4080'liler gerçekten çok pahalı. Şu anki laptopum 15.6 olduğu için büyük ekrana geçmek istiyorum o yüzden 16 almayı tercih etmiyorum fakat omen hakkında okuduğum her yorum beni MSI Vector 16 yoluna götürüyor. Omen'den pozitif yorumlar da gördüm fakat çoğu kişi Omen tavsiye etmityor.

Haklısınız, ROG istiyorum fakat 17.3 4080'liler gerçekten çok pahalı. Şu anki laptopum 15.6 olduğu için büyük ekrana geçmek istiyorum o yüzden 16 almayı tercih etmiyorum fakat Omen hakkında okuduğum her yorum beni MSI Vector 16 yoluna götürüyor. Omen'den pozitif yorumlar da gördüm fakat çoğu kişi Omen tavsiye etmityor.

Tamamen anlıyorum. Varsa yurt dışı arkadaş-akraba belki bir ihtimal kendiniz çıkarsanız bu fiyatlara(kabaca 2500/600 dolar) yakın harika Vector neredeyse Raider ve ROG var. Üreticiye göre değişebilir ama bence garanti kapsamı olabilir. Hiç olmadı Vector'e 2K panel bile alabilirsiniz aynı pin-Hz değerli. HP yine de seçenek. Belki 3. seçenek olabilir.

Tamamen anlıyorum. Varsa yurt dışı arkadaş-akraba belki bir ihtimal kendiniz çıkarsanız bu fiyatlara(kabaca 2500/600 dolar) yakın harika Vector neredeyse Raider ve ROG var. Üreticiye göre değişebilir ama bence garanti kapsamı olabilir. Hiç olmadı Vector'e 2K panel bile alabilirsiniz aynı pin-Hz değerli. HP yine de seçenek. Belki 3. seçenek olabilir.
Yardım ve önerileriniz için teşekkür ederim, iyi aykşamlar.

Geri
Yukarı