17.3 inç RTX 4070 laptop önerisi

İzlediğiniz için mutluyum. Teşekkürler. Konuyla alakasız ama bu cihaz inanılmaz premium ve bence en yaratıcı laptop olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kasa kalitesi ve özellikle arkada ki mini projeksiyon çok havalı😂 şahsen ben kendim bile almayı düşünüyorum bütçe çıkarsa. Yeni bir model. İşlemcisi i7 olan bu model stokta yok ne yazık ki. Belki gelir belki hiç gelmez. Stok olsaydı sanırım Max yine 55-57 k civarı olurdu. Bu fiyata bence en donanımlı ve yaratıcı laptop olurdu. Tek sorun anladığım kadarıyla Türkiye de Aorus özelinde sadece bu mağaza satış yapıyor. Servisi garantisi vs hiç bilmiyorum. Bu büyük dezavantaj. Farklı bir alternatif olabilirdi. Umarım indirim gelir ve belki cihazı deneme şansınız olur. Kendi cihazım 3 senelik bir model. Aero 15 OLED xd. Kesinlikle oyun bilgisayarı değil. Daha çok profesyonel iş istasyonu gibi. Lakin o halde bile inanılmaz verimli ve beni hiç yarı yolda bırakmadı. Yani kendim MSI Raider'den geçtim bir de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-08-10-22-41-003_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-08-10-22-41-003_com.android.chrome.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 16
Sıkıcı olmak denemek epey uğraşmışsınız benim için teşekkür ederim. İkisine de baktım. değerleriniz çok iyi. Birde fanlar felan temizlense daha harika olurmuş. Dediğiniz cihazı listeye ekledim. Şuan beklemedeyim iyi bir indirim olursa hemen alırım. Türkiyede Aourus servisi nasıldır bilgim yok. Sizdeki laptopun modeli neydi?

@Legender07
Aorus un stokları yok yakin zamanda da geleceğini sanmıyorum. Kötü cihazlarını satmaya çalışıyorlar TR pazarında. Siz o seçeneği eleyin şimdiden.

Aorus'un stokları yok yakin zamanda da geleceğini sanmıyorum. Kötü cihazlarını satmaya çalışıyorlar TR pazarında. Siz o seçeneği eleyin şimdiden.

Tek modeli olan Aorus öneriyorum. 2022 3070 Ti Aorus SE4 vs falan değil. 3070 Ti fiyatı böyle rezil-fahiş olmasa bence hala tercih edilir. Gigabyte GF, kf MF vsvs 70W giriş seviyesi ürününü değil. Bildiğiniz gibi farklı seri bu. Tek işe yarar güncel Aorus bu var. Bence fiyatını da hak edebilir. Özellikle bir indirim vs olsa 50k biçilmiş harika. Tek satıcı olduğu için keyfi fiyat biçiyor. Aynı fiyatta buna benzer ne alınabilir? ROG uçuk fiyatta, Acer bu kalitede değil belki tartışılır, Lenovo modelleri ülkemizde yok olan modeller bu fiyat bandında vasat, HP Victus kullanıcı yorumlarına göre kafadan elenir, Dell kim kullanıyor hiç bilmiyorum. Model yok. Bence fiyat bandında bir alternatif hem de güzel alternatif.

@AkifTRN
Güzel alternatif. Satıcı(sanırım Trendyol kendisi) ısrarla 13900HX serili işlemci var diyor ama o işlemci sadece i9 da var. Buna bakarak ürünün farklı iki alternatif gönderdim. 32 RAM 1 TB SSD 4070 sadece bu iki seride var(satıcı belirttiği seri no ile) i7 ve i9 özelinde
Bence ürün i7 13700HX eğer gerçekten i9 varsaa bu fiyata süper olur.

Satıcının belirttiği seri no bu = PHN16-71-76S8
Seri no ile eşleşen model bu i7 13700HX. Predator Helios Neo 16
Acer en üst seviye gaming modeli. Nitro'lardan çok daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Bir araştırma yapmaya değer bence.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-10 110501.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-10 110501.png
    595,6 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Geri
Yukarı