8BitDo vs MSI GC20 V2

SteelSeries Stratus Plus nasıldır hocam, 8BitDo yine daha iyi midir? Onda da Hall Effect falan var.

Ultimate C Amazon üzerinden almayı düşünüyorum, 1350 TL'ye geliyor şu an lila olanı.

Alınabilir bir fiyatta. Banggood üzerinde 1200 TL'ye geliyor. Belirttiğiniz model hakkında bilgim yok hocam. Malzeme kalitesi berbat deniyor. Fiyatını da hak eder mi orası tartışılır. @Endless Kaan daha iyi bilir.

SteelSeries stratus Plus nasıldır hocam, 8BitDo yine daha iyi midir? Onda da hall effect falan var.

Ultimate C alırsam Amazon üzerinden almayı düşünüyorum, 1350 TL'ye geliyor şu an lila olanı.

Lila rengi Ultimate C aldım Amazon'dan. 2 hafta sonra gelecek. Bakalım nasılmış.
Önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Gamepad geldi arkadaşlar, 2 saat kadar Forza Motorsport oynadım. Beğendim. Fiyatına göre gayet iyi. Trigger hassasiyetleri yeterli. Frenleme ve gazlama bölgelerinde ABS ve Traction Control kapalıyken gayet istediğim gibi kontrol edebildim arabayı. Biraz elim ağrıdı sadece, ergonomik olarak çok beğendiğimi söyleyemiyeceğim. Trigger tuşlarına bastığım orta parmağım ile kalan yüzük parmağım arasında biraz mesafe kalıyor gamepad'i tutarken, bu yüden o bölgede ufak bir ağrı oluştu. PS5 kolunda bu kısım daha güzel mesela, kolu tuttuğumuz yer biraz daha aşağı doğru eğimli olduğu için elimdeki bahsettiğim açıklık daha yakın, o yüzden PS5 kolunda elim ağrımamıştı.

Önerenlere teşekkür ederim. Uzun süre kullanacağımı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı