9.500 TL telefon önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birinde yaşanan sorunu genelleyemezsiniz. Her iki yonga setide aynı boyuttaki diğer telefonlar kadar batarya performansı sunmuyor.

OP9 ve S21 kamera performansı birbirine son derece yakın. Aradaki fiyat farkı nedeniyle OP9 almak doğru değil. Benzer fiyatta olsaydı düşünülebilirdi. One Plus'ın batarya optimizasyonu daha iyi One UI arayüzünden.
Peki Redmi 9'u 2. el kaça satabiliriz? Ayrıca batarya konusunda kaç saat götürür S21 FE? OP9 yerine alınır mı?

Birinde yaşanan sorunu genelleyemezsiniz. Her iki yonga setide aynı boyuttaki diğer telefonlar kadar batarya performansı sunmuyor.

OP9 ve S21 kamera performansı birbirine son derece yakın. Aradaki fiyat farkı nedeniyle OP9 almak doğru değil. Benzer fiyatta olsaydı düşünülebilirdi. OnePlus'ın batarya optimizasyonu daha iyi One UI arayüzünden.

One UI arayüzü pil optimizasyonunda son derece başarılı ama doğru işlemci kullanıldığında. Eğer pilde bir sorun varsa bu da işlemcinin kronik sorunlu olduğunu gösterir. Kamera performansları ne kadar yakın olsa da çift hücreli batarya, 65W, ufs 3.1 görmezden gelinemez. Fanboyluk yapmaya gerek yok.

One UI arayüzü pil optimizasyonunda son derece başarılı ama doğru işlemci kullanıldığında.
Evet öyle zaten. Ama One Plus arayüzü biraz daha iyi bu konuda. Çok fark yok ama.

Eğer pilde bir sorun varsa bu da işlemcinin kronik sorunlu olduğunu gösterir.
Tüm SD 888 kullanan modellere sorunlu diyelim o zaman. Mantıklı mı sence bu durum? Az öncede dedim ARM mimarisi ve Samsung üretim süreci yüzünden beklenen verimlilikte değil. Ancak abartıldığı gibi bir durum da yok.

Fanboyluk yapmaya gerek yok.
Saçmalamanın anlamı yok. Bu tür şeyleri bana söyleme.

çift hücreli batarya, 65W, ufs 3.1 görmezden gelinemez.
İki model arasında 1600 TL fark var. Aradaki fiyat farkı için OnePlus alınır diyorsan asıl burada fanboyluk söz konusu. Bu farklar 1600 TL etmez.
Ayrıca batarya konusunda kaç saat götürür S21 FE?
Batarya performansı açıkçası çok iyi bir cihaz değil. Hatta S20 FE SD daha iyi batarya performansı sunar.
Peki Redmi 9'u 2. el kaça satabiliriz?
Bilemiyorum.

Evet öyle zaten. Ama OnePlus arayüzü biraz daha iyi bu konuda. Çok fark yok ama.

Tüm SD 888 kullanan modellere sorunlu diyelim o zaman. Mantıklı mı sence bu durum? Az önce de dedim ARM mimarisi ve Samsung üretim süreci yüzünden beklenen verimlilikte değil. Ancak abartıldığı gibi bir durum da yok.

Saçmalamanın anlamı yok. Bu tür şeyleri bana söyleme.

İki model arasında 1600 TL fark var. Aradaki fiyat farkı için OnePlus alınır diyorsan asıl burada fanboyluk söz konusu. Bu farklar 1600 TL etmez.

Batarya performansı açıkçası çok iyi bir cihaz değil. Hatta S20 FE SD daha iyi batarya performansı sunar.

Bilemiyorum.

Ben ne desem boş. Herkes forumda sizi dikkate alıyor zaten. Ne anlatıyorum kendi kendime.

Ben ne desem boş. Herkes forumda sizi dikkate alıyor zaten. Ne anlatıyorum kendi kendime.
Sizin görüşünüz de önemli. Siz S21 FE modelinin kronik bir batarya sorunun olduğunu mu söylüyorsunuz?

Çok büyük farklar yok. Güncelleme artısı en önemli nokta iki seri arasında.
İşlemcileri ve kameraları arasında ne farklar var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı