9.500 TL telefon önerisi

Bütçe
9500

erennokms

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben şu an Redmi Note 8 kullanıyorum 2 yıl idare edebilecek bir telefon arıyorum. Aradığım tek kriter kameranın iyi olması ve akıcı olması. Öğrenci indirimiyle almak istiyorum. Tecno Camon 20 Pro var aklımda eğer fiyat biraz daha düşerse. Sizce başka ne olabilir bu fiyat bandında? Şu anki telefondan geçtiğime de değsin istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben şu an Redmi Note 8 kullanıyorum 2 yıl idare edebilecek bir telefon arıyorum. Aradığım tek kriter kameranın iyi olması ve akıcı olması. Öğrenci indirimiyle almak istiyorum. Tecno Camon 20 Pro var aklımda eğer fiyat biraz daha düşerse. Sizce başka ne olabilir bu fiyat bandında? Şu anki telefondan geçtiğime de değsin istiyorum.

A34 olabilir düşerse.

Her an 9500 altında düşebilir kovalayın.

Samsunng A24

Honor X9A

Realme 10
M34 samsung sitesinden alabiliyorum indirimli kamera olarak tecno'dan iyi midir?

A34 ve M34 bazen 9500 altına düşüyor.
M34 düşüyor kendi sitesinde a34 düşer mi diye kovalamaya gerek var mı?

M34 samsung sitesinden alabiliyorum indirimli kamera olarak tecno'dan iyi midir?
Sadece kamera değil genel anlamda daha iyi diye biliyorum. Ben de M14 kullanıyorum gayet ucuza almama rağmen gayet iyi. M34 kat kat iyidir muhtemelen. İmkanınız varsa bir mağazada bir gidin elinize alın.

M34 düşüyor kendi sitesinde a34 düşer mi diye kovalamaya gerek var mı?
1 hafta önce düşmüştü keşke o zaman alsa idiniz :( Belli olmaz düşüp düşmeyeceği net bir şey söylemek zor.

A34/M34.

Yeni konular

Geri
Yukarı