Elektronik 9.Nesil Xbox Gamepad 2199TL!

Hala alınır mı?
Hayır. 8BitDo Ultimate Bluetooth bak. Hall effect analoglar ile ölü bölge olmuyor. 9. Nesilden zaten çok daha iyi.

Hocam ben de bu bütçelerde pc için, r2 l2 tuşları rahat, fifa oynamak için bir gamepad almayı düşünüyorum. Ne önerirsiniz? Hangisini alayım?
Hocam size önerim büyük bir teknoloji mağazasına gidip dualsense ve xbox gamepadini elinize alıp öyle değerlendirmek. Fifa derken ea fc kastediyorsanız oyuna dualsense desteği eklenmiş yani direkt tak çalıştır şeklinde kullanabiliyorsunuz 3. parti uygulama gerekmiyor, xbox gamepadinde olduğu gibi. Farklı oyunlarda da kullanırım derseniz xbox daha avantajlı olur orda gamepad ile oynanabilen tüm oyunları xbox ile tak çalıştır kullanabilirsiniz. Dualsensede ise bazı oyunlar kendileri destek veriyor steamin desteği var ayrıca steam dışı bazı oyunlarda ayrı bir uygulama kullanmanız gerekebilir. Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltsin dualsensein öne çıkan özellikleri olan haptic feedback, adaptive trigger pcnin sadece pcye çıkan ps exclusive oyunlarında var diğer oyunlarda sanırım ya ek uygulamalarla kullanıyorsunuz ya da direkt desteklenmiyor. Bu arada dualsensei kabloyla bağlayıp ea play üzerinden ea fc açtığımda tam uyumlu çalışıyor fakat titreşim yok (ek bir ayarı var mı bilmiyorum) xboxda ise titreşim var.

Geri
Yukarı