Elektronik Xbox 9. Nesil Gamepad 1.375₺

Böyle bir şey de var değil mi? En uygun çözüm bu mudur? Nays ile de biraz daha indirim alacağım.
Ben en uygun ve mantıklı çözüm olarak bunu buldum bende Nays ile aldım.

Siz isterseniz 2'lisi de var 2700 seri pilli daha uygun fiyata:

Veya pilsiz şarj cihazı alıp yanına aldığım 4'lü Pro pilden alabilirsiniz:

Ben elbet lazım olur diye attığım gibi şarj cihazınıda 4'lü şekilde aldım.

Hocam bu piller kol içinde iken bilgisayara kablo ile bağlasam piller şarj oluyor mu bilginiz var mı?

Hocam bu piller kol içinde iken bilgisayara kablo ile bağlasam piller şarj oluyor mu bilginiz var mı?
Büyük ihtimalle olmaz hocam, Xbox kollarında dışındaki giriş pil yuvasına bağlı değil.

Sadece Xbox'un kendi şarj edilebilir kitini alırsanız onu şarj edebilirsiniz kablo ile.

Bu pil de ömürlüktür deyip alıyorum. Toplamda 2K kaçtı bir yerime gamepad muhabbetine. Almışken 4'lü almak daha mantıklı çünkü o zaman anlamı oluyor pilin. Şarj cihazını ikili almak daha mantıklı benim açımdan. İkisi zaten faal olacak pillerin her zaman.

Burada garantisi geçmese bile amazon tarafından 2 yıl garanti altındadır ürün. Lakin ellerinde stok kalmazsa o gün satın aldığınız tutarın iadesini alırsınız. Bu tutarın içine kargo ücretleri + gümrük vergisi dahil değildir bilginize.

Geçiyor garantisi.
1 sene mi yoksa 2 sene mi, bazı arkadaşların 1 bazılarının 2 çıktığını duydum, 1 çıkarsa 2e nasıl yükseltebiliriz. microsoft destekte ingilizce seçeneği var sadece telefon araması da hata veriyor ikide bir. eksik çıkarsa nerden garantisini güncelleyebiliyoruz

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı