Elektronik Xbox 9. Nesil Gamepad 1.375₺

Bende dün bu ikisini aldım kol için, Duracell alacaktım ancak GP daha uygun ve uzun ömürlü gözüktü bana araştırmam sonrası.

1686306404197.png

İkisi arasında ne fark var tam bilmemekle birlikte bende hazır Duracell şarj aleti olduğu için Duracell almak daha mantıklı geldi; attığınız da güzel duruyor. Benim de aklımda bundan almak vardı daha ucuz diye ama kendi şarj aletim şarj eder mi bilemedim, o yüzden almadım.

İkisi arasında ne fark var tam bilmemekle birlikte bende hazır Duracell şarj aleti olduğu için Duracell almak daha mantıklı geldi; attığınız da güzel duruyor. Benim de aklımda bundan almak vardı daha ucuz diye ama kendi şarj aletim şarj eder mi bilemedim, o yüzden almadım.
En iyisini yapmışsınız hocam, bende Duracell pil alacaktım Hepsiburada'da oldukça uyguna geldiği için ancak emin olamadım yoksa GP Pro piller yerine Duracell'i tercih edecektim.

Aralarında uçuk farklar yok aslında ikiside aynı ömre sahip denilebilir ben biraz daha detaya indim sadece

Siyah olanı alıcam ama gümrükte takılırmı aklıma takılmadı değil. Takılırsa işlemler nasıl oluyor bilen biri aydınlatabilir mi beni?

Siyah olanı alıcam ama gümrükte takılırmı aklıma takılmadı değil. Takılırsa işlemler nasıl oluyor bilen biri aydınlatabilir mi beni?
150€ üstü olmadığı için takılmaz hocam, daha önceki kolları alan çok arkadaşlar oldu sosyalde. Sıkıntısız geçiyor.

Bir müddet düşündükten ve araştırdıktan sonra dün gece pembe olanı sipariş verip geçtim. Hangi renk olursa olsun bir süre sonra göz alışıyor zaten, çok takılmadım. Bugün kargoyu göndermişler. Geldiğinde vakit bulursam ürünün görsellerini ve incelemesini içeren bir konu açabilirim, almayı düşünüp kararsız olan arkadaşlara belki bir fikir olur. Naçizane tavsiyem; Euro'nun 25, doların 23 seviyelerinde gezdiği bol zamlı şu günlerde almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın.

IMG_0587.jpeg

IMG_0605.jpeg

Böyle bir şey de var değil mi? En uygun çözüm bu mudur? Nays ile de biraz daha indirim alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı