Ubisoft Connect AC Mirage Türkçe Olmayacak ama birçok Ubisoft Türkçe Yerelleştirmesi Yolda

Hem rezil hem de paragöz bir firma. Ubisoft Türk düşmanı deyince de kuru bahane edenler oluyor. Bunun kurla ne alakası var? Türkçe dil desteği gelmediği sürece şu oyunu satın almayın. Birbirinin tekrarı oyun yaptıkları yetmiyor gibi bir de Türkçe dil desteği getirmiyorlar, rezilsiniz.

Üstelik bu oyun Bağdat bölgesinde geçiyor. Yani orta doğu. Yukarıda da belirttiğim gibi bu firma ne kadar çırpınırsa çırpınsın batacak. Bu hareketleri sadece raf ömrünü uzaltır.

Hem rezil hem de paragöz bir firma. Ubisoft Türk düşmanı deyince de kuru bahane edenler oluyor. Bunun kurla ne alakası var? Türkçe dil desteği gelmediği sürece şu oyunu satın almayın. Birbirinin tekrarı oyun yaptıkları yetmiyor gibi bir de Türkçe dil desteği getirmiyorlar, rezilsiniz.
Ubisoft'un su bulamayan Afrika ülkelerine bile Ubisoft+ abonelik servisini getirip Türkiye'ye getirmemesi bir çok insanda bunlar bizi sevmiyor düşüncesini uyandırmıştı zaten. Afrika'yı geçtim Afganistan'da bile var bizde yok o servis.

@Smuya Ubisoft gibi firmanın batacağını sanmam. Tam batma eşiğindeyken muhtemelen çıkıp Microsoft satın alır. Keşke batma eşiğine gelse de şu firma el değiştirse.

Ubisoft ne olursa olsun batacak arkadaşlar. Oyuncuyu müşteri yerine koyan bir firma oyununu kalitesizleştirirse batmaya mahkumdur. Bu tarz şeylerle ancak raf ömrünü uzatabilirler. Eninde sonunda batacaklar. Ubisoft bunun farkında. Amaçları da raf ömrünü uzatıp kendilerini satmak yüksek ihtimalle. Satılan firma da çekidüzen vermezse patlamış mısırım eşliğinde Ubisoft'un çöküşünü zevkle izleyeceğim.

@NotAKnightAnymore bunu zamanında birçok sefer belirttik; fakat her seferinde kur bahane ediliyor. Kur her zaman böyle değildi arkadaşlar ve Ubisoft, bu pazardan yıllarca ekmek yiyor. Yıllarca çoğu oyununun hiçbirine Türkçe dil desteği getirmedi. Çıktığı sene (2013-2014) satış rekoru kıran Far Cry 3 ve 4'de bile Türkçe dil desteği yoktu. O zamanlarda kur 20-30 civarında mıydı? Tabii ki de hayır. Bazıları gözünü kapamış, ne söylersen söyle anlamaz onlar. Her ne kadar iyi bir İngilizceye sahip olsam da Türkçe dil desteği olmayan hiçbir oyunu satın almayacağım. İstedikleri kadar bizi ciddiye almasınlar, biz de almayız. Olur biter, zahmet olmazsa Türkiye pazarından da umarım çekilirler.

Ubisoft'un su bulamayan Afrika ülkelerine bile Ubisoft+ abonelik servisini getirip Türkiye'ye getirmemesi birçok insanda bunlar bizi sevmiyor düşüncesini uyandırmıştı zaten. Afrika'yı geçtim Afganistan'da bile var bizde yok o servis.

Ubisoft+ aboneliğinin bizde tekli olarak var olmaması şaka gibi gerçekten. Bildiğim kadarıyla PS Plus üyesiyseniz Ubisoft+ içeriklerine erişebiliyorsunuz Türkiye üzerinden. Başka çaresi yok VPN dışında. PS Plus fiyatı da ortada hadi onu geçtim PS fiyatları ortada. 2 tekrar eden oyununu oynayacak diye de insanı böyle şeylere sokmazsın Ubisoft. Bizi pazar olarak umursadıklarını düşünmüyorum. Türkiye X sayfası açıp, Instagram sayfası açıp trailer spamlemekle olmuyor o işler Ubisoft.

Ubisoft+ aboneliğinin bizde tekli olarak var olmaması şaka gibi gerçekten. Bildiğim kadarıyla PS Plus üyesiyseniz Ubisoft+ içeriklerine erişebiliyorsunuz Türkiye üzerinden. Başka çaresi yok VPN dışında. PS Plus fiyatı da ortada hadi onu geçtim PS fiyatları ortada. 2 tekrar eden oyununu oynayacak diye de insanı böyle şeylere sokmazsın Ubisoft. Bizi pazar olarak umursadıklarını düşünmüyorum. Türkiye X sayfası açıp, Instagram sayfası açıp trailer spamlemekle olmuyor o işler Ubisoft.
PS Plus'ta sadece Ubisoft+ Classics var ve oradan da oyunlar ara sıra kalkıp geri geliyor. Ubisoft+'a hem PC hem Xbox'ta erişmenin tek yolu Xbox mağazasından 180TL'ye aylık üyelik almak. Google'dan Xbox mağazasından aylık 180TL'ye Ubisoft+ alırsanız hem PC'de Ubisoft Connect ile hem Xbox'ta kullanabiliyorsun. Ha Playstation oyuncularına gelirsek maalesef onlar direkt olarak Ubisoft+'tan yararlanamıyor.

Ha Xbox aracılığı ile erişebiliyor olsakta bu üyeliğin Türkiye'de direkt olarak olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

PS Plus'ta sadece Ubisoft+ Classics var ve oradan da oyunlar ara sıra kalkıp geri geliyor. Ubisoft+'a hem PC hem Xbox'ta erişmenin tek yolu Xbox mağazasından 180TL'ye aylık üyelik almak. Google'dan Xbox mağazasından aylık 180TL'ye Ubisoft+ alırsanız hem PC'de Ubisoft Connect ile hem Xbox'ta kullanabiliyorsun. Ha PlayStation oyuncularına gelirsek maalesef onlar direkt olarak Ubisoft+'tan yararlanamıyor.

Ha Xbox aracılığı ile erişebiliyor olsakta bu üyeliğin Türkiye'de direkt olarak olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Pazarı umursamıyorsan oyunu satmayacaksın, ilk zam yapan firmalardan olmayacaksın. Sonuç olarak umursamıyorsun neden yatırım yapıyorsun?

Geri
Yukarı