Çözüldü Acer Nitro 16 AN16-41 ve Acer Nitro 16 AN16-41-R08S arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Phegru 512Gb olan modelini kullanıyorum,
ekran 165hz, 3ms, wuxga
sRGB değeri %100, sadece oyun değil tasarım ve okumalarda da oldukça iyi
ilave 1tb m.2 nvme aldım, dahili 16gb ram şimdilik yeterli ancak 16gb daha olursa fps değerleri artış gösteriyor
ayrıca sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplarım.

@Phegru 512 GB olan modelini kullanıyorum,
Ekran 165Hz, 3ms, WUXGA
sRGB değeri %100, sadece oyun değil tasarım ve okumalarda da oldukça iyi
İlave 1TB M.2 NVMe aldım, dahili 16 GB RAM şimdilik yeterli ancak 16 GB daha olursa FPS değerleri artış gösteriyor
Ayrıca sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplarım.

Hocam ben 39.999 olanı aldım 1TB bellek var yeterli benim için. Diğeri arasın da 2 bin lira fark olunca o beni şaşırttı. Fiyat olarak 40bin lira bandın da piyasa da bu seviyede alınabilecek en iyi cihaz olduğunu düşündüm bu yüzden aldım.

Hocam ben 39.999 olanı aldım 1TB bellek var yeterli benim için. Diğeri arasın da 2 bin lira fark olunca o beni şaşırttı. Fiyat olarak 40bin lira bandın da piyasa da bu seviyede alınabilecek en iyi cihaz olduğunu düşündüm bu yüzden aldım.

Bende 39 küsurden almıştım, fark stok ve satıcı ile alakalı olabilir, HDD harici değerler aynı olmalı.
Ayrıca hem ekran, hem soğutma ve performans olarak bu fiyata alınacak en kaliteli 1-2 laptoptan bir tanesi, üzerinde MSI logosu olsa 50kdan aşağı fiyatı olmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı