Nitro 16 AN16-41-R6lq vs AN16-41-R08s

Bütçe
40000
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada kampanyasından faydalanarak Nitro 16 AN16-41-R08s alacağım. Ama kendi sitesinde diğer modelle arasında sadece SSD değil NVIDIA G-Sync, Microsoft hassas dokunmatik yüzey sertifikası, RGB 4 bölge arka ışığı gibi farklılıkların olduğunu gördüm. Bunlar siteye yazılmadığı için mi yoksa bunlar cidden yok mu bilen varsa aydınlatabilir mi?

Veya varsa başka önerebileceğiniz bundan daha iyi Max 41 bin TL olacak şekilde laptop önerileriniz alabilirim.
Hocam siteye yazılmamıştır o kadar detay. Eğer bütçeniz varsa 1 TB alabilirsiniz.

Hocam siteye yazılmamıştır o kadar detay. Eğer bütçeniz varsa 1 TB alabilirsiniz.
Yani aynı mıdır diyosun tek fark ssd midir? Kanka kart limitim tam 41000 ve 300 lira arttırılmıyo :(
Birde hepsiburada da şimdi al 2 ay sonra ödemeye başla kampanyasını kaçırmak istemiyorum.

O zaman mecbur 39 bin liralığı alacaksınız hocam.

Yani o saydıığım özellikler vardır dimi kanka?Sadece yazılmamış sanırım
Bilemiyorum hocam. Yapabileceğimiz bir şey yok maalesef. Yine onu alacaksınız. Zam gelmeden alın bari :)

@MelihU Ne sıkıntısı olacak ki hocam? Hayırlı olsun yapıştırın. 😀

hocam aldın mı nasıl ben de onu almayı düşünüyorum fikirlerini merak ediyorum?
Aldım ama daha kurmadım final haftamdan dolayı.Yalnız şunu belirtiyim laptop güzel evet ama adaptörü 330W olmasından kaynaklı büyük değil çok büyük yani evet büyük olacağını biliyodum zaten ama bu başka bir şey :D

Geri
Yukarı