Acer Predator Helios 16 4080 alınır mı?

Bütçe
85000
Bahsi geçen ASUS modeli zaten hem işlemci hem ekran hem de coil whine gibi eksiklere sahip. Acer beni oldukça sorunsuz götürecekse çok iyi gözüküyor cihaz.
Panel olarak da daha üstün zaten, 2k 240hz ve dci-p3 %100 renk uzayını kapsayan paneli var. Alabilirsiniz.

Son bir sorum daha olacak cihaz sıcak çalışması çok sorun değil ancak throttle olup performansı etkiler mi endişesi var biraz Predator hakkında. Cihazın BIOS genel olarak kısıtlı ve undervolt gibi ihtimallerin olmadığını duydum. Takılma donma vs. yaşamak istemem.

Son bir sorum daha olacak cihaz sıcak çalışması çok sorun değil ancak throttle olup performansı etkiler mi endişesi var biraz Predator hakkında. Cihazın BIOS genel olarak kısıtlı ve undervolt gibi ihtimallerin olmadığını duydum. Takılma donma vs. yaşamak istemem.
Takılma ya da donma her cihazda oluyor hocam o laptopların kaderi gibi bir şey, %1 low fps değerleri maalesef ki kasalarda daha iyi. Evet UV yapma imkanınız yok ve işlemcisi kısıtlı, ekran kartı 165 watt çekiyor ortalama.

Diğer modellerden daha kötü bir takılma olmasını kastediyorum. Bu modeli tercih edip normalde alacağım akıcılıktan feragat etmek istemiyorum pek.

Takılma ya da donma her cihazda oluyor hocam o laptopların kaderi gibi bir şey, %1 low fps değerleri maalesef ki kasalarda daha iyi. Evet UV yapma imkanınız yok ve işlemcisi kısıtlı, ekran kartı 165 watt çekiyor ortalama.

Ben asus kullanıyorum bende donma vs yok, yeterli seviyede soğutma yaptığınız sürece bi problem olmayacağını düşünüyorum.

Ben asus kullanıyorum bende donma vs yok, yeterli seviyede soğutma yaptığınız sürece bi problem olmayacağını düşünüyorum.
Tek bir kişiden ziyade çoğunluğun neler yaşadığını incelemek biraz daha faydalı bu kadar pahalı ürünler için, globalde herkes şikayetçi Asus'un kalite kontrolünden bu seneki. Size iyi fabrikasyon çıkışlı ürün gelmiş olabilir, başkasına kötü denk gelebilir. Teknoloji şans işi ve hangi modellerin kronik sorun olduğunu bu tarz geri bildirimler belirliyor. Her üründe bu tarz problemler yaşanabiliyor ancak bunun ne kadar sık olup olmadığını bu şekilde fark edebiliyoruz.

Bilgisayarı elinize geçince;
  • Sıcaklık, performansı ve fan sesi nasıl? (youtube incelemelerde turbo modunda ses ve sıcaklığın fazla olduğu gözüküyordu)
  • Ekranıda ölü piksel varmı, parlaklığı nasıl vs...?
  • Gövdesi nasıl esneme çıtırtı gibi sesler varmı?
  • Ürün nasıl kargolandı?​
  • Elinize geçen cihazda herhangi bir sorun varmıydı?​
hakkında kendi görüşlerinizi anlatabilirseniz sevinirim.Bende aynı cihazı düşünüyordum f/p olarak.

Söyledikleriniz hakkında bilgi veririm bilgisayar gelince tabii ki. Ancak cihazda ölü piksel şansa bağlı ve maksimum fanda sesli bir cihaz doğal olarak. Aeroblade fan kullanıyor ve 6K RPM'e kadar çıkıyor. Sesli olması çok doğal yani.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı