Akkogear'dan vergi çıkar mı?

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Merhaba, bir süredir Akko'dan alışveriş yapmadım. Eskiden vergi ödenmiyordu sadece kargo parasıyla bitiyordu fakat son zamanlarda durumun değiştiğini ve kargo firması, site fark etmeksizin vergi çıktığını duydum. Son zamanlarda bu siteden alışveriş yapan var mı acaba? T.C kimlik numarası gibi bilgileri sunduktan sonra herhangi bir vergi ödediler mi bunu merak ediyorum. Lütfen her türlü vergi çıkar gibi yorumlarınızı kendinize saklayınız. Konuda yakın zamanda alışveriş yapmış ya da yapan birisine şahit olmuş insanların bilgilerine ihtiyacım var.

Daha önce ben de alışveriş yaptım bu tarz firmalardan ve Akko'dan. Ödeme adımında vergi ve kargo adı altında para alınıyor. Şimdi o parayı vermemize rağmen nasıl bizden para isteyebilir kargo firması?

Merhaba, bir süredir Akko'dan alışveriş yapmadım. Eskiden vergi ödenmiyordu sadece kargo parasıyla bitiyordu fakat son zamanlarda durumun değiştiğini ve kargo firması, site fark etmeksizin vergi çıktığını duydum. Son zamanlarda bu siteden alışveriş yapan var mı acaba? T.C kimlik numarası gibi bilgileri sunduktan sonra herhangi bir vergi ödediler mi bunu merak ediyorum. Lütfen her türlü vergi çıkar gibi yorumlarınızı kendinize saklayınız. Konuda yakın zamanda alışveriş yapmış ya da yapan birisine şahit olmuş insanların bilgilerine ihtiyacım var.
Sanırım akkogear.eu dan çıkmıyor en.akkogear sitesinden çıkıyor. Emin değilim, son zamanlarda satın alım yapmış kişiler siteyi de belirtirse güzel olur.

Daha önce ben de alışveriş yaptım bu tarz firmalardan ve Akko'dan. Ödeme adımında vergi ve kargo adı altında para alınıyor. Şimdi o parayı vermemize rağmen nasıl bizden para isteyebilir kargo firması?
Ödeme sırasında kargo parası veriliyor, vergi ile ilgili bir ödeme yapılmıyor.

Akko'dan switch aldım birkaç ay önce bana vergi gelmedi. AliExpress olsun whatgeek olsun Akko olsun mechkeys olsun hiçbirinde ekstra vergi ödemedim son 1 yıldır.
Aliexpresste sitede ödüyorsun. Whatgeek de artık çıkıyor, Epomakerde çıkıyor vesayre. Şuan biraz karışık maalesef.

Akkogear.eu ve en.akkogear 2 site içinde geçerli mi ? Son 2 ay gibi bir zaman içerisinde alışverişiniz oldu mu ? Bu epomaker vergi olayı falan o sıra patladı çünkü.
En olandan bahsediyorum. Eu olan hakkında vergi konusunda bir bilgim yok.

Geri
Yukarı