Elektronik Aliexpress'de kablosuz mekanik klavye 360 TL

• Konuyu başlatan erme
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 200
  • Görüntüleme 13B
Vallahi gelecek mi nasıl bir ürün gelecek? Onu da bilmiyorum. Bende de aynı.

Anlaşmazlık filan diyordu. 3 euro diyordu.

Eki Görüntüle 2176322Bu adam dükkanı kapatıp gitmedi mi nasıl hala mesaj yazabiliyor Dispute'a. Halen ulaşılamıyor mağazasına da. Kısacası kargoda geliyor diyor. Attığı siteye kargo numaramı yazınca gerçekten öyle gözüküyor fakat alır almaz kargoya nasıl verdi onu anlamadım :D

3 Euro iade yapayım gelecek ama kargo diyor. Ne yapmalı bilemedim şimdi.

Eki Görüntüle 2176325

Bu mesajdakini kabul ettim sipariş kapandı gözüküyor.

Ne oldu param mı gitti?

He yukarıda öyle bir muhabbet dönüyordu.

Sipariş mi kapandı? Bende niye öyle bir şey olmadı?
Sipariş kapandı. Dediğine göre iade edildi gösterip 3 euro verecekler bana. Ki öyle gözüküyor, iade tutarı 3 euro duruyor Aliexpress'de. Ama paket de gelecek diyorlar.

Zaten yola çıkmış daha gelmeme durumu olmaz sanırım. Ama 360 TL ödeyip 100 TL iade alırsam, bir de klavye gelmezse deliririm.

Sipariş kapandı. Dediğine göre iade edildi gösterip 3 euro verecekler bana. Ki öyle gözüküyor, iade tutarı 3 euro duruyor Aliexpress'de. Ama paket de gelecek diyorlar.

Zaten yola çıkmış daha gelmeme durumu olmaz sanırım. Ama 360 TL ödeyip 100 TL iade alırsam, bir de klavye gelmezse deliririm.
Ben bu klavyenin geleceğine hiç ihtimal vermiyorum. Nasıl iş o öyle 3 Euro iade falan?

Gelmez ise 260 TL zarardayım gelirse de 260 TL'ye klavyem oluyor.

Gelmez muhtemelen, soğuk su içmeye gidiyorum. -260 TL girdi maalesef.

AliExpress iade eder parayı. Satıcıya gitmiyor normalde para ürün teslim edilmediği sürece. Para AliExpress'te kaldı satıcıda değil.

Edecekler zaten de 3 euro. Satıcı teklif yaptı 3 euro verelim sana, iade edildi gözüksün. Ürün gene gelecek sana diye. Akılsız başımın kumar oynayası tuttu kabul ettim.

Çok mantıklı bir işe benzemiyor. Hayırlısı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı