Almanca öğrenmek

Arda.66

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Otelde çalışıyorum. O yüzden Almanca'da ikili iletişimimi geliştirmem gerekiyor. Nasıl hızlı bir şekilde öğrenebilirim? Günlük 2 saat falan çalışıyorum. Önereceğiniz bir YouTube kanalı, taktik vs. var mı? Dediğim gibi ikili iletişimimi geliştirmem gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Otelde çalışıyorum. O yüzden Almanca'da ikili iletişimimi geliştirmem gerekiyor. Nasıl hızlı bir şekilde öğrenebilirim? Günlük 2 saat falan çalışıyorum. Önereceğiniz bir YouTube kanalı, taktik vs. var mı? Dediğim gibi ikili iletişimimi geliştirmem gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.
ChatGPT ile kendini dene. Sınav yaptır bota sana hatalarını söyler hem.

Öncelikle bir dil öğrenmek için onu duyman çok önemli. Bir bebeğin dil öğrenmesiyle aynı mantık. Almanca müzikler dinleyebilirsin, filmler izleyebilirsin. Telaffuzunu geliştirmene de yardımcı olur. Daha sonra gramer ile beraber temel basit mantığını kurduktan sonra kelime öğrenmen en doğrusu olacaktır.

Geri
Yukarı