Amazon G930 Kulaklık Siparişim

mcangul

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.png
Şekildeki gibi siparişimde 62 dolarlık deposit bedeli var bu bedelin tamamı benden alınacak mı ? Yani sonradan belli bir kısmının geri ödemesi söz konusu mu ? İptal etmeyi düşünüyorum siparişimi o yüzden soruyorum.

Kardeşim zaten $60 refund almışsın yetmedi mi? İstersen et iptal, isabet olur. Müşteriye önem veriyolar diye bu kadarda sömürmek olmaz ki.
Üslubunuz hiç de hoş değil lütfen sömürmek gibi ağır ithamlarda da bulunmamanızı rica ederim . Kişisel görüşünüzü belirtmeniz yeterli değil mi ? Benim sorum deposit kısmının sonradan geri ödemesi oluyor mu diyeydi ama cevabınız olmadığı gibi bir de alışverişi eleştiriyorsunuz.

Haklısınız hata bende, Amazon kafasına göre refund yapmış size ve sizin haberiniz yok. Kusura bakmayın. Gümrük vergisi ücretide sizin haberiniz olmadan 2 ay içinde gelir, şaşırmayın.

Hızlı kargo seçmenizi önermiyorum. Aldığınız ürünün fiyatının yarısını kargoya vermek üzüyor açıkcası. Alışverişlerinizi yavaş kargo ile yaparsanız daha tasarruflu alışveriş etmiş olursunuz. 7-8 günde elinize ulaşıyo genelde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı