Amazon'dan iade edilen sipariş geldi

Dostum kimseden çalmıyorsun aloo adam yasal hakkıyla iade etmiş Amazon'un suçu yüzünden adama gelmiş ne alaka?
Amazon kargoya verdikten sonra iade ettiyse için bu senaryo yaşanmış olabilbir. En iyisi amazona bildirsin parasını vermediği kulaklığı kullanmak yada satmak etik değil.

Amazon kargoya verdikten sonra iade ettiyse için bu senaryo yaşanmış olabilbir. En iyisi amazona bildirsin parasını vermediği kulaklığı kullanmak ya da satmak hem etik değil.

Ben iade ettiğim zaman daha satıcı herhangi bir kargo firmasına vermemişti ürünü ve hala öyle duruyordu.

Amazon kargoya verdikten sonra iade ettiyse için bu senaryo yaşanmış olabilbir. En iyisi amazona bildirsin parasını vermediği kulaklığı kullanmak ya da satmak hem etik değil.

Orası arkadaşa kalmış dostum arkadaş rahatsız olursa bu durumdan zaten iade eder ama arkadaş demişki bize başıma bir şey gelir mi bizde bunu çözmeye çalışıyoruz olay etik olması olmaması değil.

Ben iade ettiğim zaman daha satıcı herhangi bir kargo firmasına vermemişti ürünü ve hala öyle duruyordu.
Amazona durumu bildir, sıkıntı yaşayabilirsin.

@Lusyz adamlar kime hangi kargoyu gönderdiklerini çok iyi bilir. Amazonun arkadaşı arama ihtimali de var.

Son düzenleme:

@Lusyz adamlar kime hangi kargoyu gönderdikleri çok iyi bilir. Amazon'un arkadaşı arama ihtimali de var.

Ararlarsa ben hep açık telefonum arasınlar numaramda kayıtlı onlarda.

@Lusyz adamlar kime hangi kargoyu gönderdikleri çok iyi bilir. Amazon'un arkadaşı arama ihtimali de var.

Dostum Amazon'un elinde iletişim bilgileri yok mu sanıyorsun bir sorun çıkarsa alıcıdan zaten bunu rica eder yapmazsa farklı yollara başvurur.

Yasal olarak sıkıntı yaşatacağını sanmam. Ancak kendiniz ararsanız daha doğru olacağını düşünüyorum. Belki de satıcı dürüstlüğünüzden dolayı ürünü ve ya parayı geri istemeyecek.

Yasal olarak sıkıntı yaşatacağını sanmam. Ancak kendiniz ararsanız daha doğru olacağını düşünüyorum. Belki de satıcı dürüstlüğünüzden dolayı ürünü veya parayı geri istemeyecek.

Ürünü istemeyeceğini sanmam ne de olsa her şey Türkiye için pahalı. Parayı da ben iade etmiştim öncesinde. Para hesabıma gelince Hepsiburada'dan sipariş ettim aynı kulaklığı.
O sipariş ettiğim kulaklıkta bugün geldi.

Geri
Yukarı