AMD Radeon Reward Bitmiş

owen_1

Hectopat
Daha fazla  
Asus R9 280X ekran kartımın ödüllerini almak için e-mail yollamıştım ancak gelen cevap ''Kampanya 6 Ocak itibariyle sonlanmıştır.'' oldu. Ama hala amd4u.com sayfasında ödülleri alabileceğimiz yazıyor. Ne yapmam lazım?

Not: Ekran kartını satın aldığım şirket Vatan Bilgisayar.

@SypeR

Son düzenleme:
http://www.amd.com/Documents/never-settle-space-edition-terms.pdf

Bu sayfada yer alan bilgiye göre masaüstü OEM R9 ve R7 serisi ekran kartları için daha 31 Mart 2015'e kadar kampanya süresi mevcut. Eldeki kanıtlarla tekrar mail atın.

amd4u_promotermends.png

Ayrıca ben mesajı [email protected] adresine attım ancak bana [email protected] adlı bir e-mail adresinden mesaj geldi. Teşekkür ederim. Attığım mesajı kopyalayıp geri atacağım.

Not: İşlemi yaptım. Geri döneceğim.

Bizzat Vatan Bilgisayar şubelerinden birinde bir yetkili ile konuştum. Herhangi bir sorun olmadığını, kampanyanın 6 Ocak itibariyle sonlandığını söylediler. @SypeR

Ayrıca ben mesajı [email protected] adresine attım ancak bana [email protected] adlı bir e-mail adresinden mesaj geldi. Teşekkür ederim. Attığım mesajı kopyalayıp geri atacağım.

Not: İşlemi yaptım. Geri döneceğim.

Bizzat Vatan Bilgisayar şubelerinden birinde bir yetkili ile konuştum. Herhangi bir sorun olmadığını, kampanyanın 6 Ocak itibariyle sonlandığını söylediler. @SypeR
Peki neden AMD 31 Mart'a kadar süresinin olduğunu belirtiyor? Onlarda bunu açıklasın o zaman.

Peki neden AMD 31 Mart'a kadar süresinin olduğunu belirtiyor? Onlarda bunu açıklasın o zaman.

3 arkadaş R9 serisi ekran kartı aldık ve bu konunun çözülmesini bekliyoruz. Onlarda alamıyor hediyeleri.

Ayrıca 2. mesajıma gelen e-mail şu şekilde:

"Mayısa kadar kampanyamız yoktur kampanya bitmiştir. Amd ile iletişime geçebilirsiniz. Kod gönderim sağlanmayacaktır." (Yazım hatalarını önemsemeyin lütfen. Kopyala yapıştır yaptım.)

Ekran kartını yaklaşık 1 hafta önce almış olan bir arkadaşım e-mail'i yolladı ve kodu geldi. Ben aralığın sonunda indirimde almıştım. Neden bana kod verilmiyor? @SypeR

Hocam tutarsızlık olduğu aşikar bende dün mesaj attım. Bugün yanıtladılar ve sadece 1 kod verebileceklerini, gold kampanyasının 31 Ocak tarihinde sona erdiğini söylediler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı