AMD Radeon Reward Bitmiş

Kampanya 31 Ocak'ta bittiyse neden o zaman AMD 31 Mart diyor? Bana bunu açıklasınlar, başka bir şey istemiyorum.

Arkadaş kodları alırken ona gelen mesajın içerisinde ekran kartını en geç 31 Ocak'a kadar almış isek bu hediyeleri alabileceğimiz yazıyordu. Yani kampanyanın bitme gibi bir durumu yok. Ben başka bir e-mail adresi ile tekrar mesaj atmayı deneyeceğim.

Arkadaş kodları alırken ona gelen mesajın içerisinde ekran kartını en geç 31 Ocak'a kadar almış isek bu hediyeleri alabileceğimiz yazıyordu. Yani kampanyanın bitme gibi bir durumu yok. Ben başka bir e-mail adresi ile tekrar mesaj atmayı deneyeceğim.
Denemekten zarar gelmez. Ah bir de kod gönderirlerse vay onların haline.

Bende aynı karttan aldım bana Sid Meier's Civilization Beyond Earth hediye ettiler. Kartı 2 gün önce hediyemi de bugün aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşıma sordum o da "Golden Reward" değil "Civilization Beyond Earth" almış.

gmail.png

Gmail üzerinden [email protected] adresine tekrar bir e-mail yolladım (Rar dosyası için Google Drive kullandım). @SypeR

En son bu konuya mesaj yazdığım tarihten beri bekliyorum. Bana geri dönülmedi. Ne yapmam lazım? @SypeR

Ben ilk olarak kodu alabilmem için neyin gerekli olduğunu mesaj attım. Fatura dediler, sonrasında faturanın fotoğrafını ve fatura numarası yolladım. Ertesi gün kodu yollamışlardı.

Kodlara hala ulaşamadım. @SypeR
Başka yapacak bir şey aklıma gelmiyor. Mesela bende GTX770'in hediyeleri olan AC4'ü kaçırmıştım. Arena benim onlara değil satıcı firmanın onlara ulaşması gerektiğini belirtmişti. Kafaya çok takmayacaksın, yapacak bir şey yok. Onun yerine Kinguin.net gibi alternatiflere yönelmelisin. AC4'ü PC için alamadım ama Xbox One için 22TL'ye satın aldım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı