Anker Q45 PC'de ses kalitesi düşük

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Yeni Anker Q45 aldım. Telefonda ses kalitesi AAC modunda bile gayet güzel ama bilgisayarda ses kalitesinin kötü olduğunu fark ettim. Kulaklıktan şüphelendim ilk ama dediğim gibi telefonda güzel ama bilgisayarda ses aşırı derecede boğuk, bass ağırlıklı geliyor ve tizler kayboluyor kulaklıkta.
Bu problemi nasıl çözerim bilgisi olan var mı?
Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba.
Yeni Anker Q45 aldım. Telefonda ses kalitesi AAC modunda bile gayet güzel ama bilgisayarda ses kalitesinin kötü olduğunu fark ettim. Kulaklıktan şüphelendim ilk ama dediğim gibi telefonda güzel ama bilgisayarda ses aşırı derecede boğuk, bass ağırlıklı geliyor ve tizler kayboluyor kulaklıkta.
Bu problemi nasıl çözerim bilgisi olan var mı?
Teşekkürler.
Uzamsal ses kapalı mı?

Windows'ta LDAC desteği yok sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. Ücretsiz bulamadım ama paralı olarak LDAC destekli driver kurabiliyorsunuz.
Ayrıca kulaklık çok kötü bir EQ ayarı ile geliyor Windows için peace ve Android için wavelet ile düzelteblirsin. İnternetten nasıl yapıldığına bak zaten zor bir şey değil bulamazsan yardımcı olurum. Arkadaşın dediği gibi Dolby veya DTS ses kalitesini ve çevreselliğini arttırır. Deneme sürümleri ile ikisini deden hangisi daha iyise onu al zaten 30TL civarı olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı