Annem neden bizi sevmiyor?

Sizin boyunuz kaç? Ben hiçbir şekilde tabii ki anne veya babaya vurun demiyorum. Anne diye sürekli dayak yiyip mazlum olmaya gerek var mı? Size vurmasını bir şekilde engelleyemez misiniz? Bu dediğim etik mi gelir bilmiyorum. Etik değilse yorum yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bence bütün aile bireylerini topla herkese sakin olmasını ve sözünü kesmemelerini iste ve konuşmaya başla ne dert varsa dök ve en sonunda onlar durumunu anlayacaklardır bu senin ailen neler olmuş bilemem ama yine tepki gösterilerse onları şikayet edebilirsin halana falan.

Annenin muhtemelen psikolojik sorunları var, babanı boşanmaya ikna etmeden önce anneni destek almaya ikna edebilirsin. Belki faydası olur.

Bu arada 1.5 yaşındaki çocuk nasıl dövülür çok kötü gerçekten. Şikayet etsen tutuklarlar anneni.

Sizin boyunuz kaç? Ben hiçbir şekilde tabii ki anne veya babaya vurun demiyorum. Anne diye sürekli dayak yiyip mazlum olmaya gerek var mı? Size vurmasını bir şekilde engelleyemez misiniz? Bu dediğim etik mi gelir bilmiyorum. Etik değilse yorum yapabilirsiniz.

Bence mis gibi de vurulur. Sonuçta kendini savunmak zorunda.

Geri
Yukarı