EA App Anthem 35 TL

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Ben aldım 1 saat kadar da oynadım fena durmuyor. Günümüz de 35 TL'ye denenir bir oyun bence.

EA'nin para hırsı yüzünden Andromeda gibi mahvolmuş bir oyunu, 35 TL'ye gayet iyi deneyim sunar. Sepetime ekledim alabilirim.
EA'nin ders aldığını düşünüyorum ben hocam. Özellikle bu sene iyi seneleriydi. 3 Tane iyi oyun çıkardılar. Her ne kadar İmmortals of Aveum ortalama altı kalsada EA yapmaya devam etmeli bence.

EA'nin ders aldığını düşünüyorum ben hocam. Özellikle bu sene iyi seneleriydi. 3 Tane iyi oyun çıkardılar. Her ne kadar İmmortals of Aveum ortalama altı kalsa da EA yapmaya devam etmeli bence.

Mevzu bu yıl değil maalesef 2021 yılına kadar EA sırf para kazanmak için saçma sapan oyunlar yaptırıyordu. EA'e göre mikro ödemeler önemliydi ama sonrasında çıkan hikayeli oyunların satış ve kazancını görünce düzgün işler yapmaya başladı. Bu mevzuda da yanan firma Bioware oldu tabii ki.

Mevzu bu yıl değil maalesef 2021 yılına kadar EA sırf para kazanmak için saçma sapan oyunlar yaptırıyordu. EA'e göre mikro ödemeler önemliydi ama sonrasında çıkan hikayeli oyunların satış ve kazancını görünce düzgün işler yapmaya başladı. Bu mevzuda da yanan firma Bioware oldu tabii ki.
Haklısınız hocam. Fakat burada Star Wars Jedi Fallen Order onlara ders oldu. Ortalama olmasına rağmen iyi sattı. Bu arada dediğiniz gibi Bİoware arada yanan bir firma oldu. Eğer bir kötü oyun daha çıkarırlarsa kimse kapanmaz diyemez. EA her ne kadar çok oyun stüdyosu alsa da çok da harcayan firma malum. Ben şunu anlamıyorum ama zaten FİFA'dan deli gibi kazanıyorsun. Neden her oyunu aynı yapmak istersin ki? Bunu Ubisoft veya benzeri bir firma yapınca anlayabiliyorum çünkü onlar EA kadar güçlü değil. Fakat EA anormal derece parası olan bir firma. Ve istese çok güzel oyunlar çıkartabilir.

@Mamix20 Bioware oyunlarına aşırı sevgi besleyen biriyim, daha 2 gün önce Andromeda'ya başladım hızlı yapılmasına vs. rağmen sarıyor. Anthem'i de almak istiyorum ama satın alma hatası veriyor :D
Ön ödemeli kart kullanıyorsanız başka kart kullanın hocam.:)

@Mamix20

Ödeme ekranına bile geçemiyorum ki, oraya geçsem her türlü kartı denerim.

1700841969336.png

Sanırım EA'de fiyat güncellemesi yapacak :/

Geri
Yukarı