EA App Anthem 35 TL

@Mamix20

Ödeme ekranına bile geçemiyorum ki, oraya geçsem her türlü kartı denerim.

Eki Görüntüle 2029033

Sanırım EA'de fiyat güncellemesi yapacak :/
Almak istediğim iki tane eski PopCap Games oyunu vardı. Onları alabildim. BF Hardline içinde denedim onda da bir sorun olmadı hocam. İsterseniz bir aç kapa yapın. Anthem diğer sürümünü almaya çalışınca aynı hatayı bende aldım hocam. Teklif geçerli değildir diyor. Birkaç saat sonra tekrar denemekte fayda var.

Son düzenleme:
Oyunun türkçe mi? Türkçe değilse Türkçe yaması var mı acaba?

Ben bu oyunu ekleyemiyorum sepete hata veriyor sürekli neden ekleyemiyorum.

Türk kardeşlerim konu bile açmış :D ürün satın alınmıyor bazıları neden bilmiyorum.

Son düzenleme:
Beni de satın alamayanlar kafilesine ekleyebilirsiniz.Şu fiyata görünce hemen daldım kaçırmayayım diye ama hala bekliyorum.Son 1 aydır bu sitelerden çektiğim ne benim ya.Önce HumbleBundle bilmem kaç tane siparişi iptal etti,sonra voidu satın alım hatası verdi,şimdi de bu.Birdahakine çift gusül alıcam 😀

Beni de satın alamayanlar kafilesine ekleyebilirsiniz. Şu fiyata görünce hemen daldım kaçırmayayım diye ama hala bekliyorum. Son 1 aydır bu sitelerden çektiğim ne benim ya. Önce Humble Bundle bilmem kaç tane siparişi iptal etti, sonra Voidu satın alım hatası verdi, şimdi de bu. Birdahakine çift gusül alacağım 😀

Hala düzelmedi koskoca firma eğer 28 Kasım'dan önce yapmazlar ise gerçekten gözümden düşerler zaten adamakıllı oyunda beceremiyorlar FIFA dışında 2 kuruş indirim yapacaklar onu da alamıyoruz yabancı ülkede aynı sorun olsa dakikasında düzeltirlerdi.

Geri
Yukarı