Elektronik AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 1ms(GtG) Gaming monitör 7799₺

AliKemal KUDU

Kilopat
Daha fazla  
AOC 23.8" Q24G2A/BK QHD 165Hz
Şahsen kullandığım son derece memnun olduğum monitör şu anda indirimde, 8035₺'ye alığım monitör 7799₺'ye inmiş durumda. 23.8" ve 2K arayanlar için biçilmez kaftan. Şu an için sadece İtopya da stok mevcut.

Screenshot_3.png

Not düşeyim hiçbir IPS panel (gerçek) 1ms GtG veremez piyasadaki en hızlı IPS panel Dell Alienware'da şu an oda yaklaşık 2.3-2.3 ms GtG tepki süresi veriyor kanmayın bu 1ms GtG lafına pazarlama taktiği hepsi.

Not düşeyim hiçbir IPS panel (gerçek) 1ms GtG veremez piyasadaki en hızlı IPS panel Dell Alienware'da şu an oda yaklaşık 2.3-2.3 ms GtG tepki süresi veriyor kanmayın bu 1ms GtG lafına pazarlama taktiği hepsi.

Hocam bu olay pazarlama taktiğindense müşteri kandırmaya giriyor direkt. 1 ms yazsa neyse MPRT olabilir ama 1 ms GtG yazıyorsa şikayet edilmeli.

MPRT test sonucu merak edenler için
1699985013553.png

Almadan önce şunu söyleyeyim, G-SYNC açtığım zaman ekranın altında çizgiler çıkıyor. Bu monitöre sahip diğer kullanıcılarda da aynı problem mevcut. @AliKemal KUDU sizde de mevcut mu?

MPRT test sonucu merak edenler için.
Eki Görüntüle 2014938

Almadan önce şunu söyleyeyim, G-Sync açtığım zaman ekranın altında çizgiler çıkıyor. Bu monitöre sahip diğer kullanıcılarda da aynı problem mevcut. @AliKemal KUDU sizde de mevcut mu?

Kardo bende de vardı bu sorundan NVIDIA'nın panelinden bir ayar var üçlü bilmem ne diye onu kapattım bazı oyunlarda hala devam ediyordu. V-Sync kapatıp FPS kısıtladım 165'e gitti. Hiç gitmezse de direk G-Sync kapatıp V-Sync'i açarsın bir çözümünü çok araştırdım ama %100 bir çözüm bulamadım. Ayrıca alacak arkadaşlar için çok iyi monirör tavsiye ederim yalnızca pivot kıllanıyorsanız dikkat edin DP kablosu biraz hassas ben kırdım ucunu sürekli gidiyor geliyordu. Görüntü tüm özelliklerini kulllanabileceğiniz kablolar da 300'den aşağı değil kalitelileri.

Geri
Yukarı