Çözüldü "Arama yapabilmeniz için lira yükleyin" hatasına çözüm nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

the.guno

Yoctopat
Daha fazla  
İyi sosyaller merhaba, ben şimdi telefona format attım. Ardından BİMCELL üzerinden paket, dakika, SMS yükledim.
BİMCELL uygulaması üzerinden baktım liram da mevcut.
Normalden müşteri hizmetlerini arayabiliyorum fakat diğer tanıdıklarımı arayamıyorum.
Müşteri hizmetleri bana belli kodlar veriyorlar fakat yine aynı sorun.
Telefona format attıktan sonra oldu bu olay.
Ne yapmalıyım, bir çözüm var mı? Şimdiden teşekkürler iyi günler.

Sorun çözüldü, yanıtlar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm, rehberdeki kayıtlı kişileri aramıyormuş. Kayıtlı kişiler eski olduğundanmış. Niyeyse böyle aptalca bir hataymış.
İyi sosyaller merhaba, ben şimdi telefona format attım. Ardından BİMCELL üzerinden paket, dakika, SMS yükledim.
BİMCELL uygulaması üzerinden baktım liram da mevcut.
Normalden müşteri hizmetlerini arayabiliyorum fakat diğer tanıdıklarımı arayamıyorum.
Müşteri hizmetleri bana belli kodlar veriyorlar fakat yine aynı sorun.
Telefona format attıktan sonra oldu bu olay.
Ne yapmalıyım, bir çözüm var mı? Şimdiden teşekkürler iyi günler.

Müşteri hizmetlerini arayıp kod dışında yardım istediniz mi? Bu arada neden BİMCELL kullanıyorsunuz.

Müşteri hizmetlerini arayıp kod dışında yardım istediniz mi? Bu arada neden BİMCELL kullanıyorsunuz.

Bende BİMCELL kullanıyorum BİMCELL kullananları ücretsiz arama gibi şeyler vardı eskiden sonra daha bırakmadım çok kötüde değil bana göre.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, rehberdeki kayıtlı kişileri aramıyormuş. Kayıtlı kişiler eski olduğundanmış. Niyeyse böyle aptalca bir hataymış.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı