Arctis 1 vs Nova 4P

Konu başlığında da belirttiğim gibi bu 2 kulaklık arasında kaldım. İkisi arasındaki fark nedir ses olarak mikrofon olarak ve dayanıklılık olarak hangisi daha iyidir?
Artics serisi cızırtı sesi ile dolu Artics nova serisi kaliteli ve malzeme kalitesi daha önde , sestede gelişme yaptılar.

Artics serisi cızırtı sesi ile dolu Artics nova serisi kaliteli ve malzeme kalitesi daha önde , sestede gelişme yaptılar.
Arctis nova serisi malzeme kalitesi ile önde mi? İki kez ürün değiştirttim yine de kulaklığın kırılan çıkan parçaları eksik olmuyor. Ve bu kullanıcı hatası değil.

Nova 4

Arctis nova serisi malzeme kalitesi ile önde mi? İki kez ürün değiştirttim yine de kulaklığın kırılan çıkan parçaları eksik olmuyor. Ve bu kullanıcı hatası değil.
Bu senle alakalı bir sorun. Tanıdığım Nova 1 - 4 - 7 kullananlar var. Kendim keza 1.5 sene oluyor. Arctis Nova pro wireless kullanıyorum. Taş gibi kulaklık hepsi.

Hayatımda çok fazla kulaklık kullandım hiç birini kırmadım SteelSeries ürünleride bunlardan birisi.

Nova 4

Bu senle alakalı bir sorun. Tanıdığım Nova 1 - 4 - 7 kullananlar var. Kendim keza 1.5 sene oluyor. Arctis Nova pro wireless kullanıyorum. Taş gibi kulaklık hepsi.
Katılıyorum

Firma ürün kaynaklı bir sorun olduğu için ücretsiz değişimi kabul etmişti. Özellikle belirttim benden kaynaklı bir sorun değil. SteelSeries kaliteli bir marka biliyorum. Ama Arctis Nova 1 kötü bir ürün. Ayrıca şimdi fark ettim Arctis Nova 1 değil Arctis 1'i soruyormuş. Bu ürün hakkında bilgim yok.

4p PlayStation için özelleştirilmiş bir modeldir o yüzden fiyatı daha ucuz. Bütçe verirseniz öneri yapabilirim.

Yine bu fiyat bantlarında olursa sevinirim.

Eğer biraz daha çıkabilirsen 2. attığım daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı