Arkadaşım çalıntı kredi kartı kullanmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar selam benim kardeşim diyebileceğim bir arkadaş böyle işlere karıştı şimdi uyuyamıyor bir yabancı CC "çalıntı kredi kart" kullanmış başına bir iş gelir mi? 10TL kullanmış.

Öncelikle iyi b*k yemiş. Başına iş de gelir evden apar topar alınır ifadeye de çağırılır ki bunu da hak etmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
memurluk gibi avantajların yanar.
Okuyanlar da atanamıyor zaten sorun yok :D Şaka bir yana kanunda cezasının ne olduğunu hatırlamıyorum da cezasının ağır olması lazım.

Arkadaşlar selam benim kardeşim diyebileceğim bir arkadaş böyle işlere karıştı şimdi uyuyamıyor bir yabancı CC "çalıntı kredi kart" kullanmış başına bir iş gelir mi? 10TL kullanmış.
Gelir gelmesi de lazım ha 10 TL ha 1000 TL , bir marketten sakız çalmakla bisküvi çalmak aynı derecede günah değil mi . İnşallah hak yerini bulur ..

Gelir gelmesi de lazım ha 10 TL ha 1000 TL , bir marketten sakız çalmakla bisküvi çalmak aynı derecede günah değil mi . İnşallah hak yerini bulur ..
Ayrıca bildiğim kadarıyla bir kere de yapmış olsa düşük mebla bile olsa 5 yıl üzeri hapis cezası var .

Arkadaşlar adam akılıı soru sorduk beni suçlucağınıza neler olabileceğini yazın ben sizden bunu istedim ben yaptıysamda hak yerini bulur zaten burada düzgünce cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı