Arkadaşım çalıntı kredi kartı ile Discord Nitro aldı

Yahu adam bunun için DC niye açsın böyle bir fotoğraf atmasına bile gerek bile yoktu ki kendini sana karşı mı aklayacak.

Hocam böyle yapanlara hiç mi rastlamadınız adamın içine oturur falan filan böyle şeyler yapar ama zaten yaptı demedim olabilir dedim ama belki yapmamıştır orasını bilmem ama çok fazla rastlanıyor forumda böyle kişilere.

Merhaba. Arkadaşım çalıntı kredi kartı ile classic Nitro almış. Başına bir şey gelir mi?
Yaklaşık 10 15 tane konu var böyle arkadaşım almış bişey olurmu diye düpedüz sen almışsın işte korkuyorsanız yapmayıcaksınız. TR kart ile geçtiyse ve adam şikayetçi olup bunun peşini bırakmazsa mahkemeye kadar yolu var geçtiği ürünün fiyatıda önemli tabi ama discord nitro gibi ucuz şeylerden yakalanan görmedim en fazla iade yer.

3D Secureyi geçti mi? Nasıl oluyor o?
playstore da 3d mi var güzel kardeşim 😀

Evet bence de saçma. Büyük ihtimalle Google Play/Apple'in sorunu çünkü Google Play/Apple'in satın alım kısmından alıyoruz Nitro'yu. Discord'un seçim hakkı olsaydı yine 3D eklemek isterdi.
Eminmisin ? Prada yada Zara gibi büyük markalar bu açıktan yararlanarak deli gibi para vuruyor özellikle yurt dışında.

Geri
Yukarı