Çalıntı kredi kartı kullandım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeterlilik konusu var. Ek olarak cihazlara inceleme ve üçüncü parti uygulamalardan veri toplamaya dair engeller var, gizlilik yasaları cart curt var. O kadar kolay değil, örneğin bu konudaki mesajların delil olması için Technopat'tan istemeleri lazım vs.

Muhtemelen sonuçsuz kalır.

Zaten sonuçsuz kalsın çocuğun dalgınlığından faydalanıp çalıntı kredi kartı vermiş hem kullandığı büyük bir miktarda değil.

@TLoTEvil Technopat da seve seve verir. Şu konuyu hem link hem de ekran görüntüsü olarak emniyete veya Cimer'e şikayet etmen yeterli. Attığı her mesajın bile ayrı ayrı IP kaydı tutuluyor.
Verir vermesine de onu isteyene kadar geçen oturum sayısı, suça teşvikler, suçun gerçekleştiğine dair kanıt vs ucu uzar gider diye tahmin ediyorum. Burada ben 8 milyar insanı öldürdüm desem mesela hapse girmem, çünkü gerçek olmadığı bariz. İşte olaylar karışıyor o yüzden ben boş verdim konuyu, hukuk okumuş ve birkaç bu tarz davada uğraşmış modern hayata entegre olabilen sözelci varsa gelsin olasılıklar ile anlatsın, benim alanım değil.

Verir vermesine de onu isteyene kadar geçen oturum sayısı, suça teşvikler, suçun gerçekleştiğine dair kanıt vs ucu uzar gider diye tahmin ediyorum. Burada ben 8 milyar insanı öldürdüm desem mesela hapse girmem, çünkü gerçek olmadığı bariz. İşte olaylar karışıyor o yüzden ben boş verdim konuyu, hukuk okumuş ve birkaç bu tarz davada uğraşmış modern hayata entegre olabilen sözelci varsa gelsin olasılıklar ile anlatsın, benim alanım değil.

Ben şu kadar ceza alır veya almaz demiyorum. Siber suçlara gitmesi, soruşturma açılması, Technopat'tan ilgili üye ile verilerin istenmesi sonrasında ifadeye çağrılması elbet olacaktır. Sonrası onlara kalmış bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı