Armasız Fenerbahçe formasını nasıl karşılıyorsunuz?

Ne gergin insanlarsınız ya. Bugün maçtaydım, tribündekilerin yarısında yeni çıkmış olmasına rağmen bu forma vardı. Zevkler tartışılmıyor. Bence gayet güzel duruyor. Daha güzel forma yapılabilirdi tabi ama sırf alışılageldik kısımlarda arması yok diye de böyle yorum yapılmaz.

1. Görsel armaları görmeyenler için.
2. Görsel ise bu forma tasarımını özel olarak Fenerbahçe yaptırtmışta bu bir skandaldır kafasında olan arkadaşlar için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-20-02-27-10-555_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-08-20-02-27-10-555_com.android.chrome.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2021-08-20-02-27-17-523_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-08-20-02-27-17-523_com.android.chrome.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 44
Armalar içinde ve arkasında var. Zaten alternatif forma. Puma elit kategoride olan tüm formalara böyle yaptı. Benim hoşuma gitti açıkçası pazarda 50 TL'ye bulursam alayım. 🤠 ( 300 TL veremem Ali başkan kusura bakma. :( )

1. Görsel armaları görmeyenler için.
2. Görsel ise bu forma tasarımını özel olarak Fenerbahçe yaptırtmışta bu bir skandaldır kafasında olan arkadaşlar için.
Dostum neyi diretiyorsun. Formada arma gözükmüyor. Ekran başında futbol izleyen taraftar göremiyor, onu da geçtim golü atan futbolcu armayı görememiş var mı ötesi? :) Sürekli başka takımların da var diyorsun, olabilir. Kötü tasarım, kötü tasarımdır. Milan'ın da forması kötü, City'nin de. Geçen sene Adidas'ın yaptığı forma bundan çok daha iyiydi, üstelik arma da yerinde duruyordu.

Üstte yazdım tekrar oku istersen her şeyi normalleştirip başkası da yapıyor demek hatayı meşru kılmaz. Köklü kulüplerin bir ağırlığı vardır böyle durumları önemsemeyenler o ağırlığını rakipler üzerinde yitirirler geçmişte pembe forma giydiği için GS'ye yapılan tepkiyi gördük senin bakış açına göre başkası da giyiyor o formayı ama şuna emin ol ülkemizde nasıl dalga geçildiği için bir daha o formayı giymediler aynısı yabancı ülke takımlarına da yapıldı giymediler. Hatadan ders aldılar. Büyük kulüp olmak bunu gerektirir umarım bu formayı bir daha giymezler.

Dostum neyi diretiyorsun. Formada arma gözükmüyor. Ekran başında futbol izleyen taraftar göremiyor, onu da geçtim golü atan futbolcu armayı görememiş var mı ötesi? :) Sürekli başka takımların da var diyorsun, olabilir. Kötü tasarım, kötü tasarımdır. Milan'ın da forması kötü, City'nin de. Geçen sene Adidas'ın yaptığı forma bundan çok daha iyiydi, üstelik arma da yerinde duruyordu.
Kötü tasarım diyorsanız bunun muhattabı pumadır. Fenerbahçe değil.

Dün akşam şöyle bir yazı okudum. Belki bununla alakası vardır. Armasız cidden dışarda giyilecek tshirt gibi durmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yakından bakınca görülen Fenerbahçe arması sembolleri dışında gerçek arma görevi yapan bir sembol yok formada. Sadece Fenerbahçe için değil, Manchester City için yapılan tasarımda da mesela aynısı. Ayrıca bana göre takım adının sponsor üstünde koca koca yazması da hoş olmamış.

Geri
Yukarı